@lidia19700224:

Lidia12🙂🌹🤗🤔🐱
Lidia12🙂🌹🤗🤔🐱
Open In TikTok:
Region: HU
Monday 23 February 2026 13:48:31 GMT
486693
16558
593
9777

Music

Download

Comments

hajnal.bernadett3
Hajnal Bernadett :
Nagyon szívbe markoló dal, nagyon fáj ma délután temetem el édesanyámat😢😢😢😢
2026-02-24 08:19:26
41
olhferencn
olhferencn :
Sajnos akit jóra neveltek azt nem becsülik a mai világban
2026-02-24 09:52:00
76
suzy_kiralyvari
suzy_kiralyvari :
Jaj de szép dal😪❤️Milyen szép a szövege
2026-02-24 10:45:58
15
mois.nicoleta
Mois Nicoleta :
❤️lehetne hogy valaki a Dal cime, koszonom szepen 🙏
2026-02-24 17:15:49
9
magamba02
magamba02 :
Még nem hallottam,de örülök,hogy rátaláltam,köszönöm.
2026-02-24 10:10:04
16
mria.plfin
Mária Pálfiné :
2026-06-05 19:29:57
1
jucus690223
Jucus690223 :
Minden szó igaz!! Én is erre tanítottam a fiamat!! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-05-09 16:38:40
1
elaine__moraes69
victor trot :
tényleg nagyon szép dal❤️
2026-02-24 11:13:15
10
dy001l6b8mcm
Tünde :
😢😢😢nagyon szomorú de igaz
2026-02-24 19:08:53
11
olanevicka
Оля Невицька :
2026-04-12 11:24:12
1
marg0563
Margó :
Ez egy gyönyörű szép szám. 😘❤️
2026-02-25 09:27:19
10
pappistvn2
steven :
ez a dal annyira szép hogy egymás után 3 szor meghallgattam!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-02-25 12:23:18
10
melinda.hoffman0
Melinda Hoffman :
Istenem.. Gyönyörű
2026-02-25 08:31:19
9
juliannafeitli
jucus :
még nem hallottam ,köszönet érte 😘💖
2026-02-24 08:06:25
6
jan.baran1
Jan Baran :
A köny kicsordult a szemeből megható.
2026-02-27 20:10:44
9
maria.molnar18
❤️Gabriella❤️Marika ❤️ :
Szívem meg szakad 🥺 de igaz ez a közmondás anya csak egy van 😭😭😭😭Nyugodj békében drága édes anyám 🙏😭😭😭
2026-02-25 20:25:28
6
elizabet0307
🦂💍 Switi🦂🦂🇭🇺🤗❤️ :
Minden szava igaz 👌👌😭😭😭😭
2026-02-25 07:49:56
4
anitazsuzsannabors
anitazsuzsannabors :
Nagyon szép 🥰🥰🥰
2026-02-24 17:22:49
5
mria.plfin
Mária Pálfiné :
Köszönöm szépen aki ezt a szép dalt írta és énekelte. Imádom mint a gyermekemet 🥰🥰🥰🙏
2026-06-10 04:22:21
1
dytngs4dzs9w
dytngs4dzs9wMisi :
2026-04-04 20:21:30
2
attila.vrabel
Attila Vrabel :
@Attila Vrabel:Sajnos régen nincs már köztünk az édesanyám de ez a dal feltépte az ősszes sebet! Köszönöm hogy hallgathattam!
2026-05-18 18:27:00
2
morzsipicur
morzsipicur :
Gyönyörű Dal! ❤️
2026-03-30 16:10:48
2
balogva
Balog Éva :
Marci Maroti. Sok sikert kívánok önnek. Ez egy igaz dal. Van mondanivalója. Köszönöm
2026-04-24 07:19:18
2
rozalindaangelina4
rozalindaangelina4 :
Gyönyörű
2026-04-08 23:21:14
2
katalin.tth13
Katalin Tóth :
2026-02-28 19:57:58
2
To see more videos from user @lidia19700224, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About