Mordko. są tacy którym życie się tak posypało że nie moja kordly do góry podnieść..
2026-02-23 17:25:18
34
Krzysiek Szałecki :
Dalej czekam na NIP tej Twoje firmy, przecież mieliśmy współpracować. :(
2026-02-23 17:19:35
12
Andżelika 1112 :
a kogo to obchodzi
2026-05-14 23:59:27
1
Siematumateusz :
Zrozummy też że nie każdy tego chce i jedynie czego chce to normalna pracę etat i rodzinkę i to też trzeba zrozumieć i uszanować
2026-02-23 17:45:48
1
Adam Pajewski :
trzeba się trzymać swojego grafiku!
2026-03-28 22:25:51
1
Piasek :
przy -20 mimo to chodziłem 2km na piechotę na siłkę 💪
2026-02-23 22:44:00
6
Sebastian Plewa :
A ja już mam wszystko dom drzewo 🌲 rodzinę i pracę ale bogactwo jest w głowie
2026-03-09 11:22:39
1
djeros262 :
A to etat już się nie liczy progres 💶; )
2026-05-16 17:11:27
0
mariuszwaski0 :
Kozak pytanie za 100 pkt gdzie robiles usmiech?w pl czy w turcji?
2026-03-28 00:18:04
0
KubaFFF :
Siemanko mogę obs od prawdziwego motywatora
2026-02-23 17:03:18
1
Łukasz Bielak :
A ja wolę Twoje motywacje o Bogu i Jezusie.
2026-02-28 19:21:16
1
Robi🇵🇱 🇬🇧 :
Mega Gość naprawde👌
2026-03-25 17:59:23
0
Guzak Guzak :
masz rację,tak jest,ja też sobie obiecuję, ale jeszcze walczę z używkami, mam nadzieję że styczeń 2027 zmieniam tory i będzie dobrze, pozdrawiam, super gość z ciebie jest, trzymaj tak dalej💪
2026-04-10 21:50:40
0
magdalena♌️🌻 :
nawet po 12 godzinach pracy trenino musi być 😉😁
2026-03-22 14:07:42
1
user3550822956969 :
A co trening jest wyznacznikiem czegoś ? nie każdy chce ćwiczyć.
2026-03-16 21:51:27
0
lewy 333 :
No rób fajnie nie musisz się chwalić
2026-04-18 20:21:49
1
Joannakolsut71 :
💪💪
2026-03-28 21:38:25
0
MARCIN :
dobreee
2026-02-23 17:05:24
0
user8894943245491 :
Codziennie biegam sama czy z psem. -5 ścieg idę i biegam. Nie ważne jaka pogoda idę i biegam. Biegam na siłowni tylko po polach i lesie. Uwielbiam to. I tak bez dnia przerwy od 10 miesięcy 😁
2026-03-01 20:59:23
0
Tadek Malysiak :
priv
2026-03-01 17:02:14
0
Zawodni :
Tak, lambo huracan z jakej pracy????
2026-03-04 02:42:42
0
Bro :
Jesus Is God😁💪🙏🥰
2026-03-03 08:00:38
0
Beata Zięba330 :
chłopaku jestes wielki
2026-05-16 22:00:12
0
eryk :
mondrze przemawiasz ale ja i tak nie mam motywacij
2026-03-12 18:56:01
0
MłodyDar :
nie wiem jak ale nie które Słowa, zdania tak bardzo motywują że jest mocno 💪 doceniam .
2026-02-23 17:55:32
0
To see more videos from user @real.mr.goodie1, please go to the Tikwm
homepage.