@real.mr.goodie1: Słyszysz od małego: „Bądź facetem.” „Ogarnij się.” „Nie płacz.” „Po prostu zapewniaj.” A potem statystyki mówią coś zupełnie innego. Większość mężczyzn milczy z obawy przed osądem. Milczy, bo tak ich nauczono. Milczy, aż jest za późno. To normalne, że czasem nie jest w porządku. Masz prawo nie dawać rady. Masz prawo powiedzieć, że coś Cię przerasta. Porozmawiaj z kimś bliskim. Nie musisz radzić sobie z tym sam. Twoje życie ma znaczenie. #d#dcf#fypd#depresjam#mindsetm#motywacja
szczera prawda sam zmagam się że swoją psychika i serio było blisko bym przegrał ale co mi pomogło przetrwać to nie byli tak zwani koledzy czy przyjaciele oni nawet nie zauważyli ze ja toczę wojnę śmiertelna wojnę pomogła mi miłość do mojej kobiety która nie pozwoliła mi odejść nie mogłem jej zostawić i jakoś dałem radę i żyje i jestem szczęśliwy u boku mojej kobiety - życzę wam wytrwałości chłopaki
2026-02-24 17:05:01
336
Michał L-wo :
Zostaliśmy wychowani w takich stereotypach i nic nie wymyślimy, ciężko to zmienić.
2026-02-24 18:29:55
218
KaRina :
Drodzy Panowie
Nie wstydźcie sie płakać, prosić o pomoc .Mężczyzna który uroni łzy to mężczyzna emocjonalny i wrażliwy a to bardzo dobra zaleta 😉
2026-02-24 19:54:08
55
Anja :
♥️♥️♥️dla was mężczyzn
2026-02-25 18:17:52
65
charlotte anderson :
gorzej jak się nie ma nikogo bo wszyscy Cię zawiedli
2026-02-25 22:10:58
31
Iwona.H :
Potrzebuje pomocy
2026-02-25 20:57:41
17
Cukiernik29 :
czuję, że nie mam godności ani wartości
2026-02-27 22:37:40
11
Gumis_b5 :
Największy uśmiech ukrywa ,największy ból i problem 😏
2026-02-26 06:48:46
15
♈️Aries♈️ :
Zawsze uśmiechnięty .Usmiech piękną zasłoną
2026-02-24 17:36:17
35
Unknown :
Ludzie przyzwyczaili się że ogarniasz ale nikt się nie spytał czy masz jeszcze siły. Trzymajcie sie panowie 💪
2026-02-24 22:07:46
38
frugorycerz :
Już przestałem się uśmiechać, zacząłem wierzyć że będzie lepiej
2026-02-24 19:47:03
9
misiek20 :
jakiś czas temu podczas prysznicu kij wie czemu sie rozpłakałem.. a później bylo ok
2026-02-26 20:21:32
6
__m_a_d_m_a_x__ :
Najgorsze co można uslyszec: Ogarnij sie i przestań sie użalać....
😔
2026-03-05 21:51:15
12
Łukasz Ryjoch :
ludzie, więcej empatii!
nawet filar czasem pęknie!
jesteśmy tylko ludźmi, mamy uczucia,czujemy ból
czemu tak wywieracie presję na facetach !
2026-02-24 20:29:41
8
matbizi3 :
na marginesie... 32% bez ojca, w dzisiejszych czasach bez ojca wychowuje się dużo więcej dzieci o rozpadzie małżeństwa nie wspominając.
2026-02-24 18:34:57
19
Kufi :
Chyba więcej niż 40%
2026-02-25 17:27:32
5
MJ🏴🇵🇱 :
po wielu przejściach nie jesteś taki sam .
2026-02-24 20:58:29
8
kuba1qba :
wszystko przez milosc 😕
2026-02-25 15:42:08
6
monika#0903 :
co ty mi wysyłasz?
2026-05-19 08:07:13
2
Dominika Zębik :
tylko że on nie chce rozmawiać ...
2026-03-21 13:25:12
3
M1LES :
za bardzo prawdziwe...
2026-02-24 21:37:58
4
dorosły introwertyk :
niestety ale nie mam prawa nie dać rady. mam rodzinę więc muszę dać radę
2026-02-28 18:20:18
4
Bro :
Jesus Is God😁💪🙏🥰
2026-03-03 08:03:41
4
Kulkaa5217 :
ta.... takie zycie....
2026-03-06 18:00:39
0
To see more videos from user @real.mr.goodie1, please go to the Tikwm
homepage.