Перші три сезони подивилась із задоволенням, але далі напевно дивитись не буду. Я і 4 сезону була не рада, бо все повинно закінчуватися, а якщо його продовжили на 5, тим паче не хочеться дивитись.
2026-04-14 15:37:04
0
luda_7 :
Мені дуже сподобався. Супер
2026-02-25 17:00:27
0
майже техноблог :
подивився,найгірший сезон.
2026-03-07 11:49:45
0
Доступне_ТБ_Саша :
тиждень до 2 ночі дивився 😏 тепер можна відіспатись
2026-02-26 08:14:40
0
Inna :
як називається?
2026-03-17 20:13:17
0
Сергій :
моя агітує дивитися 2й сезон, мені перший вже нудно 🤣🤣🤣 до suits йому і не снилося наблизитися
2026-03-09 20:53:06
0
Украинец :
4 сезон самый неинтересный
2026-02-25 13:47:29
2
Александр Радзиевский :
Люблю этот сериал и фильм вообще топ, рекомендую
2026-02-25 07:12:25
4
Оксана Папіровник :
5 коли?
2026-02-25 17:46:09
0
sofiatsvor :
😳😳😳
2026-03-03 02:13:51
0
To see more videos from user @mark.bondd, please go to the Tikwm
homepage.