Widziałam Cię dzisiaj w Warszawie, jesteś przepiękna!
2026-02-25 18:42:57
419
Mikol w wagonie 🚂🚃🚅 :
Pomagam małym twurcom
2026-02-25 18:41:10
33
🫧🥥🤍Bąbelek//Ekipy🫧🥥🤍 :
Omg pierwsza💕 Pozdrowisz?
2026-02-25 18:40:59
1
Jacek-Jaku :
Julka zrób spotkanie z nami jak jesteś w Warszawie 😊
2026-02-25 21:30:55
52
Vodankova :
Pierwsza
2026-02-25 18:41:44
0
Olczi IG: kaulitzowaa :
Pozderki dla Pauli ♥️
2026-02-27 11:03:08
1
Marietta Zgorzelska :
Niesamowite życie 😋
2026-02-28 21:56:34
1
sarakartuszynska :
marzenie 🥺🥺
2026-02-25 21:52:24
5
goszqaaa :
first
2026-02-25 18:40:56
0
Ela Pedersen :
I super❤️👍🏻
2026-02-25 20:31:47
1
Beig Corner :
To dlatego zrobiło się tak ciepło w Polsce i słońce jest
2026-02-26 12:02:53
3
NikoLa_# :
spotkajmy sieeeee
2026-02-25 20:57:29
1
kubzx :
Gratulacje!!!💕
2026-02-25 23:23:46
1
Bloom :
Cudownie było cię dziś zobaczyć na Mysiej 🫶
2026-02-25 22:41:10
1
🏎️🏁★Olga_f1★🏎️🏁 :
Pierwsza
2026-02-25 18:40:50
1
007-Zani :
👌👌👌👌Brawooo❤️🥰
2026-03-17 20:14:10
2
Bubek :
Na ile like wyślesz mi kosmetyki marzę o nich 💚💚
2026-04-09 08:07:13
1
KarolinaAutorkaSerc :
Pięknie ☕️🍰🌹🥂
2026-02-25 22:31:42
1
abcdefg5780 :
Julka może podzielisz się z fanka jakimś kosmetykiem 🙈 marzy mi się 😅
2026-02-27 08:52:58
0
Magdalena Paszkowska :
Which restaurant is this ? Looks amazing!
2026-02-28 06:31:11
0
♡𝐴𝑟𝑖𝑒𝑙 𝐸𝑆𝑆𝑎 𝑡𝑖𝑚 ♪ :
pozdrowisz
2026-04-03 06:35:14
0
Fafik 🫵 :
Śpi 3 godzyny, otwiera tyle paczek.A wszystcy sie Żonią. 🥰
2026-04-02 14:39:36
0
perfectly_imperfect :
Dlaczego wszyscy źle nakładają te płatki pod oczy?🤭
Którą stroną i jak ułożyć?
Płatki mają zwykle kształt „łezki”.
✔️Grubsza część → pod zewnętrzny kącik oka (tam gdzie zmarszczki)
✔️Cieńsza część → do wewnętrznego kącika.
2026-04-21 09:07:19
0
PatrycjaSt24 :
tez kocham te serum☺️
2026-04-03 08:08:09
0
_.mile..na1._ :
1
2026-02-25 18:44:44
0
To see more videos from user @juliamellort, please go to the Tikwm
homepage.