не деген ийбе??? не деген әдеп десе я ??? ийбе. әдеп 1990-жылдын аржағында миллет танламаган екен-дә я ҳәзир сол тансык сезим барма екен әй ҳәзирги жасларда😂🥺🥺🥺🥺🥺🥺
2026-04-03 17:31:40
2
Бахтинисо :
Илтмос кино Номи нима ёзинг?
2026-03-01 11:39:33
2
ANGEL@$ :
2026-02-28 09:54:14
2
Seni Sevaman :
енг севимли кинойим
2026-02-27 20:02:41
5
Bake :
Меники дйме😂
2026-02-28 11:25:49
1
atbegi.rakhymzhan :
рахымжан🥰🥰
2026-04-07 13:34:20
1
мулатка :
эх ёшлигим шу кино БН утган,музикасини у́зи юракни титратади