@nuta.skromnaya: 🍨 «МОЛОЧНИЙ ПЛОМБІР» — десерт, який діти просять ще і ще Це найсмачніше, що я коли-небудь робила з желатином. Ніжний, молочний, як справжній пломбір — без духовки, без мороки, а результат 🔥 Коли діти їдять із таким задоволенням — для мене це найкраща оцінка 🥹 📝 ІНГРЕДІЄНТИ: 300 мл молока 3 жовтка 25 г желатину (1 пачка) 350 г сметани 20% цукор — за смаком (в мене 70гр) 👩🍳 ПРИГОТУВАННЯ: 1️⃣ Желатин заливаємо 100 мл холодного молока, відставляємо в сторону — хай набухає. 2️⃣ 3 жовтка змішуємо з цукром, добре розмішуємо. Додаємо решту молока (200 мл) і ставимо на вогонь. 3️⃣ Доводимо до перших бульбашок — і одразу знімаємо з плити (не кип’ятити!). 4️⃣ У гарячу масу додаємо набряклий желатин, добре перемішуємо до повного розчинення. 5️⃣ Додаємо сметанку — маса одразу починає густіти. Добре вимішуємо до гладкості. 6️⃣ Виливаємо у форму (в мене прямокутна, але підійде будь-яка). Ставимо в холодильник мінімум на 2 години. У мене стояло ніч — ідеально застигло. ✨ ФІНАЛ: Дістається з форми дуже легко — без фенів, води і танців з бубном 😄 Зверху натерла 2 шматочки шоколаду (в мене шоколадка з манго). Нарізаємо, подаємо — і просто насолоджуємось 🤍 📌 Зберігай, бо це той самий десерт, який потім готують на всі свята 🍨 Ніжніше, ніж морозиво 💛 Простий склад 🔥 Результат — вау #рецепт #рецепты #желе #мороженое
Анка Харків’янка🇺🇦
Region: UA
Tuesday 03 March 2026 11:53:28 GMT
Music
Download
Comments
Nata_Nov76 :
Дякую за смачний рецепт, робила желейний торт і основу зробила по вашому рецепту, це дуже ніжно, смачно, і швидко . Дякую ☺️
2026-03-13 12:16:23
79
Ольга Миролюбская :
Щось мені здається,що люди,які не бачать етапу приготування яєць і люди,які вічно питають назву фільму,яка написана на екрані - то одна банда😂
2026-03-07 11:29:59
122
Svitlana Mykhniuk :
щиро дякую за рецепт 🥰
а на дурні коментарі навіть не відповідайте, дуже б хотіла побачити,як і що вони готують вдома,ті "хазяйки" мені чимось нагадують Фреймут,тій теж ніколи нічого не подобалося😂.
А спробувати треба, буде смачно,буду робити,а ні то ні,я люблю експериментувати.
Гарного вам дня 😘
2026-03-04 06:23:03
130
user554509381 :
Сирі яйця 😱я думала це буде варитися АЛЕ КОЛИ Я ПОБАЧИЛА ЩО ВОНО БУДЕ СИРЕ ТО ЗРОЗУМІЛА ЩО ГОТУВАТИ А ТИМ ПАЧЕ ЇСТИ НЕ БУДУ😳😳😳
2026-03-03 18:25:30
51
Люси :
спасибо за рецепт ❤️
2026-03-04 16:48:16
174
Cherry :
Автоооор, ви - супер!!!!! Вийшов просто ШЕДЕВР!!! Ароматне, смачне, в мене стоїть у холодильнику лише пів години, і вже супер! Трохи пізніше скину фото. Дякую за рецепт!!!❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
2026-03-05 17:54:15
19
🪶Пташка🐦 :
я думаю що можна добавить ще ванільний цукор?чи ні?
2026-03-04 12:04:49
31
🐱🐱🐱 Іруська ♥️♥️♥️ :
😂 Коментарі,Сирі яйця, сирі яйця , я їсти не буду. Я в шоці, а раніше нас в дитинстві заставляли пити сирі яйця бо це корисно
2026-03-22 05:52:32
16
Светлана :
Десерт смачний. Люди дивляться і слухають неуважно. Тому і коментарі дуркуваті.
2026-03-04 12:19:45
16
Ольга Тедди Блайз :
Дуже дякую Вам за рецепт!!! така смакота !! легко , швидко і Дуже смачно!! Я зробила ще і шоколадний🥰 додала дві ложки какао!
2026-03-10 06:10:07
7
Оксана Шакало :
Ви молодець 🥰🥰🥰. 12,6 тисяч людей зберегли ваш рецепт, не дивлячись на кучу неприємних коментарів.
2026-03-04 14:22:25
14
Анна Анна :
Як по мені то бите скло набагато смачніше бо я їла і те і друге
2026-03-04 14:33:50
5
Валентина Крижня :
Дякую за рецепт ❤️, думаю з домашніми жовтками колір буде краще, в мене магазинські, то білий зовсім десерт….Чогось гірчить 🤷♀️, думаю додати наступний раз розтоплений білий шоколад чи банан, треба погратися! А так, легко , просто, смачненько
2026-04-02 20:03:11
5
Олена Уницька :
Дякую за рецепт 🥰
2026-03-03 20:55:06
8
Anastasia :
Огромное спасибо за Ваш труд 🙏 Очень хороший рецепт 🔥🔥🔥👍❤️
2026-03-04 04:03:30
34
Елена Павловна :
меня не волнует ваша раковина. Мне противно, что выжуете на камеру. Прохожу мимо
2026-03-03 17:09:34
57
Лариса :
Даже не стала смотреть дальше,одно то вы жуете на камеру отбивает желание дальше смотреть,
2026-03-04 14:05:38
150
Cherry :
Це просто БОМБА!!! Автор, дякую!!! Текстура - це щось магічне 🥰🥰🥰🔥🔥🔥. Ось який динозаврик Діно в нас вийшов, сину дуже сподобалося!
2026-03-06 05:59:48
45
Аленка :
хто робив? Скажіть будь ласка це смачно?
2026-03-03 18:41:28
5
userAbuser :
тьотям за 60 всім заважає, що вона їсть))) смішно))) а якщо серйозно, то заварний крем по факту з желатином. має бути смачно
2026-03-05 14:20:13
6
Ольга :
Це називається ,,Баварський десерт,,
Ну так собі,на любителя.Колись робила,точно так.Але...
2026-03-03 20:16:34
8
user24631515617423 :
Дуже гарний рецепт. Хоча я ще не готувала . Але судячи по інгредієнтах буде смачно 🔥🔥🔥
2026-03-04 13:27:20
5
муза :
на 600 грам жидкості це мало желатину і яйця сирі...ну таке
2026-03-03 20:00:31
7
Валентина Крижня :
Ніхто не питав 🙈🤣, но поділюся, робила декілька раз! Треба брати яйця з яскравими жовтками ( бо буде біле) і якісну сметану, більше цукру і я додала білий шоколад ( розтопила в суміші, яка закіпала у нас), ну просто бомба, ось подвійна порція, агонь ❤️🔥! Дякую 🫶
2026-04-11 16:13:01
5
Лида Люсик :
Добрий день, в ранку зробила, дуже смачно! Лопали усі!
2026-05-09 16:37:59
1
To see more videos from user @nuta.skromnaya, please go to the Tikwm
homepage.