@lyubomurfasad.8: Клею багети завжди на шпаклівку — тримає міцно і роками нічого не відпадає 👌 А ви на що клеїте багети? 🤔 Цікаво почитати ваші варіанти 👇#фасадчик #ремонт #майстер #лайфхак #буднімайстра
Запамятайте ніколи так неробіть! тільки на рідкі цвяхи трішки сироті вологості холоду все відпаде або проходить час на стиках на кутах появляюця тріщини сильно замітні
2026-03-04 19:11:58
5
Andrych.Ruslan :
На яку шпаклівку клеїш?
2026-03-12 11:22:24
1
. :
на тверді цвяхи
2026-03-10 15:41:17
1
arturdavudyk :
саморезами 😁😁😁😁😏😏
2026-04-19 18:25:01
1
Степан :
на клей для плитки😁
2026-03-12 11:17:43
1
Инкогнето :
клею на сумашедшу липучку в тюбиках
2026-03-05 04:42:17
30
Натали :
шпаклівка
2026-03-05 20:32:08
1
user1911543480021 :
На смолі
2026-03-05 20:26:07
1
Arturchik :
шпаклівка
2026-03-06 12:45:43
1
Віктор :
шпакля супер.гарантія роками перевірина
2026-03-05 20:33:33
1
dydo4lhdkbpe :
На силікон.😂😂👏
2026-03-06 00:28:37
1
інкогніто :
Клеїли на шпаклівку.
2026-03-06 10:25:24
1
Міша Колтовський :
Нашпаклівку ятеж ставльу 👍
2026-03-05 16:36:06
1
To see more videos from user @lyubomurfasad.8, please go to the Tikwm
homepage.