@biaa.trs: De ceva timp vreau sa fac o serie de genul=)))

Bia
Bia
Open In TikTok:
Region: IT
Thursday 05 March 2026 08:46:45 GMT
815465
96323
805
4219

Music

Download

Comments

istratemaria2122
Maria🧚‍♀️ :
Și încă nu ți-a recomandat nimeni acele uleiuri "minune"?😂
2026-03-05 09:10:42
5757
tinapatrik3
tinapatrik3 :
Zi tolerabilă 😂😂
2026-03-05 09:32:13
6578
mia.ceci
Mia & Ceci :
2026-03-05 08:56:26
5024
idk_gaby._
gaby :
Am avut și eu o mătușă
2026-03-05 17:21:34
3600
doritos.sesi
sesi :
girl drop the metal album ✨✨✨
2026-03-05 11:57:43
851
georgiberindeie
Georgi Beri :
😂am avut eu o mătușă mergea în Germania la fata ei🤣🤣🤣🤣
2026-03-05 09:40:44
1943
cosmina.ez
cosmina🙎🏻‍♀️ :
you answering these questions
2026-03-05 09:21:55
419
_here_is_isabelle_
_Isabelle_ :
"se dă de-a berbeleaca în mormânt"😂😂😂 mi-a ieșit tot ceaiul de rostopască pe nas la cât am putut râde
2026-03-05 12:28:44
1479
dianaalicesirbu
🪬🧿Drk🧿🪬 :
Ceai-ul de rostopasca 🤣🤣🤣
2026-03-05 08:51:07
445
thelegend6690
TheLegend :
“Mergi respiri mananci”😂😂😂
2026-03-05 12:45:23
472
dianacondurache
Diana C :
Ești incredibilă 🤣🤣
2026-03-05 23:47:16
180
theo_dora_18
Theodora ♡ :
"zi tolerabilă" 😭😭😭😭
2026-03-05 11:42:44
214
monica.cm
Monica Mălina :
2026-03-05 09:22:06
206
biancaamy.23.2
Amy🙀 :
"Am avut și eu o mătușă"
2026-03-06 15:44:02
286
luizaaa2818
🤍 :
“Am o mătușă de a mea..”
2026-04-08 00:26:22
47
alexandrusilvia4
𝑺𝒊𝒍𝒗𝒊𝒂🌸 :
Bunica mea a avut cancer agresiv ,cu metastaze ... internata la spital de paliative, fosta Casă Soarelui din Constanța pt cunoscători. Nu i-au dat mai mult de 3 săptămâni. De atunci au trecut ....21 de ani . Astăzi are aproape 89 de ani ( ii face in iunie ) și este foarte activa ,optimistă și haioasă...
2026-03-06 22:02:57
179
sandyhandy08
Lidia.Anamaria :
Mama mea a avut cancer și în urma taratemtului (Kimioterapiei) Nu i-a picat părul și mulți spuneau ca de ce spune ca are cancer daca nu îi pica părul . Dupa 7 săptămâni de stat la Cluj la oncologie a lăsat-o acasă și a venit o vecină și i-a spus ca dacă o lăsat-o acasă sigur e pe moarte 😂😂 De atunci sunt 20 de ani și slavă domnului ca e bine 🥰🥰 Multă sănătate 😘😘😘
2026-03-06 13:48:30
193
ralucalilianabarascu
Raluca-Liliana Bărăscu :
M-am enervat rau…
2026-03-05 09:47:05
71
isabelamaria1988
isabela.maria88 :
La rostopască m-am înecat 😂😂
2026-03-06 07:16:36
32
alexandrapostelnicu1
Alexandra Postelnicu :
🤣🤣🤣 e de la vacin ,lasă că știu eu 🤣🤣
2026-03-05 09:56:35
75
claudiadiaconescu5
Diaconescu Claudia 🦁 :
Apreciez simțul umorului dar mesajul e destul de clar !!!😂🙏❤️😘
2026-03-05 13:56:59
27
izabellaiza4273
Izabela :
un ulei esențial nu ți-a fost recomandat ?😁 lasă că vei fi bine 🥰multă sănătate
2026-03-05 08:54:00
73
user6.813
Mihaela🐭 :
ca pacient cu diabet insulino dependent toti imi spun " tine regimul si ai credință ...daca ai credinta poti renunta si la insulina totul e pe psihic "😂😂
2026-03-06 06:09:31
32
valentinapalii655
valentinapalii655 :
TU mi-ai dat dat speranțe că pot să înving !!!
2026-03-10 12:22:24
18
To see more videos from user @biaa.trs, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About