@svoyimy_rukamy: Відповідь користувачу @lypainaandriy У цьому відосі — відповіді на ваші головні болі: Як бачити гроші, а не просто цифри? Показую, як вбити тариф у меню «Економія енергії». УВАГА: Якщо у вашому реле немає чіпа енергомоніторингу, ніякого тарифу не буде — перевіряйте залізо перед покупкою! Налаштовуємо «Relay Status», щоб бойлер не глючив після вимкнення світла. ВАЖЛИВО: Якщо у вас потужний тен (2.5+ кВт), саме реле може не стягнути. Я вже замовив контактор (силове реле), бо безпека — понад усе! Мій рекорд за вчора — 8.79 кВт·год. А скільки «напалив» твій бойлер? Пиши в коментах! 👇 #розумнийдім #smartlife #економія #електрика #поради

Руки з того місця
Руки з того місця
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 06 March 2026 09:01:27 GMT
60337
764
63
381

Music

Download

Comments

olegyanchuk0
Oleg :
Увімкнув через мудру wi-fi розетку і не треба нічого розбирати! Вся інформація так само на смартфоні!
2026-03-07 06:58:09
4
rasha_givno
russia-givno :
у мене є інвертор,і на кухні кран з нагрівом, відповідно всі забувають що працює акумулятор,і вирубають гар,як воду,як придумати так щоб на акумах кран не вмикався , автоматами не варіант
2026-03-06 19:57:54
1
serhii_kh_ukr
serhii_kh_ukr :
а якщо інтернет пропаде, що робить ?
2026-03-15 04:53:46
0
vitaliylopushansk
Vitaliy :
інформація про використання енергії платна
2026-03-07 20:45:01
0
aleksandr_perviu
АлександрПервый :
вітаю! може зможете мені допомогти. сьогодні поставив mini smart з моніторингом. налаштував, але щось показує незрозуміле. загальна кількість спожитої енергії +/- схожа на правду 1,13кВт, але на графіку інша цифра 0,67, а розрахунок вартості взагалі по третій 0,21 кВт. як налаштувати щоб нормально працювало?
2026-03-24 18:51:59
1
alekseistrilko
Aleksei :
Є аналогічне реле з датчиком температури , набагато зручніше програмувати і бачити реальну температуру води в бойлері на телефоні 🤗
2026-03-06 16:35:52
1
userfyyztuwd5l
Voldemar.... :
я почав економити струм на бойлері трохи кардинальніше.в мене вітчизняний напольний двохконтурний газовий котел.з недорогих.і холодна вода в бойлер поступає з його водогрійного контура.ввечері,коли все сімейство мається приймати душ,я вимикаю насос і ставлю котел на максимальний нагрів.так-як газом гріти воду раз в 5 дешевше,ніж електрикою,то економія виходить значна.бойлер в цьому випадку служить як стабілізуючий буфер.
2026-03-07 15:48:38
2
dyadyasasha_ua
Дядя Саша :
все клас. Включався нагрів бойлера з 4.00 до 7.00. По нічному таріфу. З початком відключень пару разів залишівся з хододною водою. познимав іх. був санофф
2026-03-16 18:58:33
1
dynklizk80eq
Evgenii :
скільки коштує у вас
2026-03-07 15:54:22
0
zvyazkivecroman
Звязківець Роман :
Ооо то ти ще Home Asistent не пробував
2026-03-06 16:55:55
3
dorama.dorama10
🎥 SvitKino 🎥 :
доброго ранку підкажіть будь ласка внас боляр працює 16 років но чогось стало дуже мало води горячої боляр на 100 літрів постійно горяча вода закінчуєця
2026-03-23 04:09:04
0
user9614261530763
Петрик П'яточкин :
скиньте посилання на саме це релле. дякую
2026-03-06 09:34:27
1
genadiysol1
sol71 :
ця функція платна в додатку
2026-03-08 11:59:03
0
olegdobros
Oleg :
Підтверджую, більше 2х років такою схемою користуюсь! Корисна річ!
2026-03-20 18:36:58
1
rif7913
Rif :
Спасибо. Подпислся✌
2026-03-08 14:47:53
1
backstage057
Backstage :
а для мониторинга електроенергиии нужно брать подписку?
2026-03-07 20:11:26
0
ip_lend
Ip_lefir :
давно пользуюсь такой схемой ,а и бонус видете что и нет света дома !
2026-03-07 11:13:45
1
user3140749291585
Александр Патрол :
як же там напис, що макс. навантаження 150 ватт??? а бойлер 1500 ватт??
2026-04-20 16:43:43
0
anton_panasenko
Антон :
підскажи а якого сеченья брав перемички ?
2026-03-07 13:04:58
0
user25169903117921
Юрий Кайданович :
👍👍👍
2026-03-06 17:06:24
1
usere7oe8zuwsz
usere7oe8zuwsz :
😂😂😂
2026-03-13 19:49:45
0
user971530863707
Владимир :
🥰🥰🥰
2026-03-21 07:25:54
0
To see more videos from user @svoyimy_rukamy, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About