Мій Донбас знайомі місця 😥😥😥Самий кращий схід сонця на Донбасі а захід у мене в дома на Хмельниччині 👍Миру Вам ❤️❤️❤️
2026-03-07 16:46:13
16
Олександр :
Спогади на все життя, гарна земля окроплена нашою кров'ю
2026-03-06 22:41:55
9
ШАМАН🌡️🩺 :
моя молодість і здорова психіка 😔.....
2026-03-07 21:16:12
3
💙💛💜 KATARINA 💜💙💛 :
Як, хочеться вірватися, на свої землі і кричати, ми змогли, ми перемогли, ми вдомаааааа🙏🇺🇦💙💛
2026-03-06 21:19:00
15
dyprdf5z4fa0 :
вертайтесь хлопці всі до хати
2026-03-08 21:50:19
2
Alenka🫀 :
Яка краса , але як боляче розуміти що там загинув мій коханий 😭😭
2026-03-07 11:27:20
4
Alenka :
Мы переехали, так получилось не по желанию.Показала соседям нашу красоту - вопрос,а что там было так красиво??? О ДА ТАМ ПРЕКРАСНО ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-03-07 11:33:54
9
Albina2898🥰🥰🥰🇺🇦🇺🇦 :
мой дом 🥺
2026-04-05 20:09:09
1
DARI :
Как хочется домой 😞
2026-03-10 08:58:51
20
Светлана Барышник :
Мій Донбас рідний 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2026-03-07 20:35:24
2
b :
Родная земля но жаль, что многое разрушено.
2026-03-06 20:20:13
16
Танюша 🥰😍😘 :
Очень скучаю по дому 💔😢
2026-03-07 11:46:50
4
Tata :
Кто говорит,что там красивого на Донбассе никогда не видел настоящей красоты🔥
Хоть Я коренная жительница Днепра,но Донбасс это невероятное🤩
2026-03-07 14:08:03
30
🍒𝓑𝒊шня🍒 :
Хочу до тебе ,мій мальовничий Донбас😭душа вдома, коріння вирвали , але не прижилося воно на новому місці………
2026-03-07 07:24:48
7
НАТАЛИЯ :
2026-03-07 11:41:00
1
Оксана Крупская :
2026-03-06 20:39:50
2
Soldier of Fortune :
я останній родини і родичів бачив дім діда в якому народася мати тітка та дядько . Везли на євак після поранення . зі Степового через Бердичі , через два тижні там було три місяці передова .
2026-03-07 02:34:04
3
Льоха Гелік :
не та вже краса і давно
2026-03-07 11:50:10
1
VictorLukashov :
багата зеиля... і ще більще друзів нас поєднало...
2026-03-07 02:17:01
2
Микола :
каждый год мы ходили в школе встречать рассвет
2026-03-07 19:24:38
1
To see more videos from user @_donbas__, please go to the Tikwm
homepage.