це меренга а не заготовки на київський торт
торт починається із сквашування білка
2026-03-08 17:09:52
62
Антоніна Бойко :
А де ж продовження?
2026-03-08 14:44:16
27
Галина орхідеяGalyna Slabik :
коржі виходять бізе, а в ,,київському,, є мука і я додаю крохмаль наполовину з мукою, пробувала із самим крохмалем, не той смак, а мука з крохмалем добре сохне корж і має смак,,київського,,
2026-03-08 14:56:14
48
Valentina Avkopashvili :
Ніколи крохмал не даю, і обов'язково коньяк, виходить чудовий Київський торт
2026-03-08 13:37:44
18
user4770249419836 :
З 8 березня Вас красуне.Щиро дякую за рецепт 🥰🥰🥰
2026-03-08 16:02:00
43
Светлана :
Білки, на початку процесу, повинні бути охолоджені чи кімнатної температури? Дякую.🥰
2026-03-08 18:03:15
5
useric9kl9o4i3 :
не наганяй оскоми бо зараз піду робити,бо я кондитер з 40 річним стажем
2026-03-09 17:24:59
15
Маргарита Сорокина :
Вітаю з днем ВЕСНИ 8березня. Так розказуєте смачно,,,вишліть коржі,,,😅
2026-03-08 19:19:55
7
блогер ,привіт всім :
А вам казали, що ви гарна!
2026-03-09 10:14:14
12
Romashka :
чекаємо продовження рецепту😁
2026-03-08 12:47:12
26
💞 Maryna 💓 :
на що я це дивлюся, якщо я не буду робити цей торт 😂😂😂😂
2026-03-13 19:49:03
14
danik$$$ Наталія :
Обожнюю ваших рецепти,🥰🥰🥰🥰 З святом 8 березня вас.🥰🥰
2026-03-08 12:08:36
82
Мирослава :
Я іза доведенням, дивлюся ваші відео, яка ви молодець, ваші блюда прості і смачні, дякую вам 🥰
2026-03-14 08:47:06
6
iryna :
дуже дякую за ваше роз'яснення. все зрозуміла. очі такі як наше небо. дуже приємна жіночка.🥰❤️
2026-04-20 06:18:10
6
Катерина Корнієнко :
Дякую сонечко,з святом гарна господинька.
2026-03-08 13:30:00
9
user4486551916901 :
Самый вкусный тортик!Спасибо Вам за такой подробный рецепт!🌹
2026-03-08 12:59:17
7
Людмила Карабаза :
Дякую За Рецепт 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-03-08 16:14:56
8
Таня Оліфіренко325 :
Аде друга частина тортика?
2026-03-08 21:04:29
11
Leonora :
з 8 березня Вас ,здоровья щасття та краси💙💛🥰
2026-03-08 15:24:32
6
irina :
Блін, яка ви щаслива😏 Ви можете ставити коржі висушувати 2,5 години. У вас є світло. Тоді ми йдемо до Вас.
2026-03-08 14:12:54
16
ВИКТОРИЯ🦂 :
У Вас безумно бездомно красивые глаза 😍
2026-03-08 17:14:03
8
Tatana :
Спасибо Вам огромное❤Вы все чётко расказываите как и что делать. А особая благодарность за то что расказываите сколько времени нужно збивать.🔥🤗❤👌СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ❤
2026-03-08 18:23:04
9
♦️Валентина♦️ :
я пробувала 2 рази робити коржі, наче збивала нормально, але тільки всипаю горіхи, білки осідають🥴
2026-03-08 12:00:37
39
INNaNa Net :
Аня,вітаю з 8 Березня ,дякую за рецепт,шукаю продовження, мабуть ви ще не виставили
2026-03-08 16:48:51
14
Natalie :
Краще Наполеона я ненебачу ніякого торта
2026-03-08 14:36:58
6
To see more videos from user @annaroiko_, please go to the Tikwm
homepage.