Zefirka080886 :
бути мамою це пекло,17 років мріяла сама не знала про що,бо нема чого показувати гарні картинки і відео прекрасного материнства,зрозуміло було що це не легко але щоб таке,до цього я готова не була,11,5 міс.пекла,крики істерики без перестанку з перших днів,ні однієї ночі хоч трішки поспати дитина спить але дуже активно,вдень тільки на руках,дуже дуже збудлива імпульсивна це просто якась жесть,на прогулянки раз в три дні коли тато вдома і то в сусідній дім в магазин,бо більше ніяк,а самій вийти взагалі ніяк ні зібрать ні потім бути надворі вдвох,так є моменти просвітлення ейфорії насолоди але той весь треш це все перекреслює бо він майже весь час
2026-03-14 20:47:03