jest premia jest cel nie ma premi jest minimum. to już nie te czasy szanowania pracy szczególnie za najniższą krajową.
2026-03-16 12:01:50
23
—-Cola—- :
O a co to za pierwsze 2 cyferki tej kwoty ?
2026-03-15 19:03:48
4
ktoś :
przez to jak mówią że premia jest zawsze to się mówi że niech dopiszą ja odrazu
2026-04-21 11:22:50
0
Fabich :
1 🔥
2026-03-15 17:30:32
1
Bogdan Duda :
😁
2026-04-18 12:57:03
0
Krzysiek😎😎 :
🥰🥰🥰
2026-03-16 17:30:27
0
(*ˊᗜˋ*)SLaY_sUkAଘ៸៸᳐⦁⩊⦁៸៸᳐ଓ :
W takiej sytuacji powinien być regulamin wynagradzania gdzie jest napisane co składa się na premie. Jak nie ma to możesz iść do sądu pracy i pozwać za nie równe traktowanie. Wtedy pracodawca musi udowodnić, że tak nie jest. Premia może być uznaniowa ale również regulaminowa. A z tym, że jest uznaniowa nie uprawnia pracodawcy do dawania pracownikowi ile ma aktualnie w kieszeni przez co każdy pracownik dostaję różne kwoty.
2026-03-22 17:12:26
0
To see more videos from user @przedsiebiorczy_etat, please go to the Tikwm
homepage.