@tanyshariz: Не відмовляйтеся від солодкого 😊 Все має бути в міру. Якщо ви вписуєте цукерку у свій раціон - нічого страшного не буде. З’їли до кави? Все ок. Головне, щоб після цього не було зривів і почуття провини. Так ви і результат будете бачити, і процес легкий. ❗️А якщо не знаєте, з чого почати - я можу скласти для вас меню. Далі ви просто слідуєте йому, розумієте, що їсти, і вже до літа будете справжньою цукерочкою 🍬☀️ Пишіть в дірект @tanysha_riznychok