@monikajozefowska: Czy zgadzasz się ze mną że jeśli nie pójdziesz na studia to dla rynku pracy nie umiesz zbyt wiele? #dlaciebie❤️ #doradztwozawodowe #wybórszkoły

Monika Józefowska
Monika Józefowska
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 19 March 2026 12:34:28 GMT
116161
2222
109
549

Music

Download

Comments

jerzyszaraj
jerzyszaraj :
LO ma same wady
2026-04-15 09:31:12
20
j.jacek.j
j.Jacekj :
.. brak zawodu..
2026-04-14 17:11:09
16
kiziu.miziu
🙂 :
skończyłam LO i kilka miesięcy później dostałam świetną pracę, w dziele personalnym dużej firmy produkcyjnej, dla pracodawcy liczyły się moje oceny i wyniki matury, bo one świadczyły o tym, żeby dobrze przyswajam sobie wiedzę
2026-03-20 06:33:48
46
monia.monia417
Monia Monia :
Co z tego jak się skończy zawodówkę lub technikum jak później nie pójdzie się do pracy w danym zawodzie? Można być po studiach a pracować na stacji benzynowej. Życie jest nie przewidywalne pisze własne scenariusze
2026-04-15 12:14:07
1
pulchritudo_catholicismi
PKRK :
po liceum raczej mierzymy wyżej a nie pracować w magazynie jakiś hurtowni kobieta ogarnie się a technikum dlaczego się przygotuje do niczego liceum przynajmniej do biura
2026-03-28 06:49:46
5
sebcullen
Aiden :
Większą stratą czasu jest robienie zawodu którego się nie chce. I tak w praktyce zleceniodawca zwróci uwagę, czy masz status studenta/ucznia/słuchacza do 26 roku życia.
2026-04-16 20:22:20
6
gnkr.8
GNKR :
podaj te 3 wady bo tak wsm to naliczyłem 2 z czego jedna taką na pół gwizdka
2026-03-19 16:45:29
35
qqryku
qqryku :
trochę źle pani mówi bo jeśli to był słaby uczeń liceum to może faktycznie ma małą wartość dla pracodawcy ale ten dobry który wygrywał olimpiady (zapewne nie będzie szukał pracy po LO a studiów) ten dobry dla mądrego pracodawcy ma dużą wartość bo o nim wiadomo jedno SZYBKO I ŁATWO SIE UCZY to nauczy się w takiej pracy potrzebnych kompetencji niż inny niby z zawodem.
2026-03-20 09:41:22
4
user852554749
🦁 :
po liceum jest dużo opcji, różne staże w budżetówce, szkoły policealne, gdzie można zdobyć inne zawody niż te w technikum typu higienistka, asystentka stomatologiczna. Ja poszłam do liceum, skończyłam studia, pracuję w zawodzie.
2026-03-19 19:38:59
6
_milenus
🄼🄸🄻🄴🄽🄺🄰 :
reklama jest trudna??
2026-03-19 14:53:38
7
kamordeon
Kamorra :
Ja nie przyjmuje po LO. Zawsze problemy z mysleniem
2026-04-15 08:04:27
0
karixxx96
Karixxx96 :
Ale nie załamujcie się jeśli tylko jesteście już w liceum zawsze możecie iść już po liceum gdy macie 18 lat zarejestrować się do urzędu pracy.. czasy się zmieniły urzędu pracy inaczej troszkę pracują i staże płatne jeśli tylko macie chęci do pracy zawsze coś znajdziecie odpowiedniego a po stażu mogą was pracodawcy zostawić a jeśli nie to już macie jakieś doświadczenie.. lepsze to niż mieć w CV tylko liceum .
2026-03-19 13:00:34
21
plonka06
plonka :
po liceum można iść do szkoły policealnej żeby zdobyć jakieś umiejętności w jakimś zawodzie
2026-03-20 06:56:43
4
adampi21
adampi21 :
Skończyłem tylko liceum i trochę studiowałem i znalazłem niejedną ciekawą pracę.
2026-04-15 10:29:31
0
annaw0658
annarenard :
Liceum dało mi dużo. Nowy język obcy, znajomości, warsztaty. Potem szansę na studia VW Polsce i zagranicą.
2026-04-14 23:16:12
5
adam_cars0
Adam_cars :
no ale po liceum mozna pojsc jescze do technikum wieczorowego
2026-04-08 19:52:45
0
yaotl6
Loki Floki420 :
strata czasu
2026-04-15 08:26:31
4
usergzhhcd6hj6
usergzhhcd6hj6 :
pełna zgoda. 90%moich znajomych poszło do LO. Ja wybrałam technikum o po nim zaczęłam pracę, jednocześnie zrobiłam studium plus studia. W tym czasie większość znajomych po LO była bez pracy, cześć nawet nie dostała się na studia w swoim mieście.
2026-04-16 18:55:20
1
monia5958
monia :
Po szkole liceum mają lepszy start, ponieważ mają średnią wykształcenie, a zawodówka w tych czasach tylko do prac fizycznych się nadaje i żadnego rozwoju ,nie mają po zawodówce . Ja jako matka dziecka ,nie dała bym nigdy do zawodówki
2026-04-08 13:10:21
0
3_jkhihi.l
Nie znaleziono konta :
jaki pani proponuje profil w liceum jeśli chcę iść na studia na zarządzanie
2026-03-21 20:33:14
0
gluchatapeta
Aleksander :
a co z technikum?
2026-04-16 10:51:30
1
monia.monia417
Monia Monia :
Po każdej jednej szkole taki scenariusz może być.
2026-04-15 12:12:59
1
uliska4
Don Quijote :
Pani doradzi jakie studia dla 40 latka humanisty
2026-03-20 18:00:48
2
hania_0124
Blondi _012 :
A jak ktoś chce być weterynarzem to jaka szkoła lepsza LO czy technikum
2026-04-15 15:00:36
0
r0bl0x.bunia
♡.ᙖᙀᙁꙆඞ.♡ :
a jeżeli chodziłam na zajęcia poza szkolne gdzie zdobywał am doświadczenie z czegokolwiek np doświadczenie sceniczne czy coś w tym stylu to to można wpisać do CV?
2026-03-19 14:11:10
0
To see more videos from user @monikajozefowska, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About