"Стойност като човек е много ниска.... " Чуваш ли се какво говориш ?
2026-03-19 17:46:17
52
vaniasergei :
Сериозно ли,вие чувате ли се? Майка ми е медицинска сестра,учила е доста и.... взима 850 евро. Това е избрала за професия,каква стойност трябва да има? Като човек е уникално добра иии..??
.
2026-03-22 20:46:59
8
Beauty Expert :
Стойност не е най-подходящата дума . Уменията е по-добре . Много професии дават стойност на обществото или на човек например майчинство ,мед. работници ,соц . работници . Доходът не определя стойността нито като човек нито като заплата .
2026-03-19 18:48:09
17
gugulu/gugulu85 :
сводника по ли е стойностен от инженера,🤔
2026-03-19 19:03:54
28
Йоана Павлова :
Съгласна съм ,че ако искаме повече доходи ,е нужно да подобрим знанията и уменията си (включително и да продаваме уменията си достойно ) вместо да мрънкаме .Обаче(!) човешката и професионалната ни стойност са различни неща ,въпроки че са”тясно свързани”
2026-03-19 18:38:41
9
Diana Petrova :
Това не е вярно това е вашето мнение така защо получаваме минимума след като работим до откат защото системата е такава всички продаваме времето си
2026-03-20 13:44:54
3
ElviraRB :
Объркани понятия! Стойността на човек не се определя по парите.
2026-03-22 12:11:35
4
Ivan Bodurov :
Напълно съм съгласен! Много хора настояват за висока заплата, а не могат да предложат нищо повече на пазара на труда
2026-04-01 00:42:24
3
denchobalkanski3 :
Майче, понеже виждам, че разбираш от инвестиции,я кажи: Защо един майстор,фаянсаджия,картонджя или общо казано "дюлгир"надника му е 250/300 еврака.При положение,че със сто евро инвестиция,можеш да си купиш инстроментите и от днес до утре можеш да станеш майстор. В истинския бизнес със сто евро,не можеш да си смениш гумата на матокара,а те със сто евро инвестиция вземат 200/300 еврака.
2026-03-19 22:56:14
3
Станислава Цветкова :
Точно. Кратко. И много ясно! По- добро обяснение не бях чувала. Това е чистата истина. Имах такова силно осъзнаване, след като чух това. Много благодаря!
2026-03-22 16:44:28
2
✓Road∆Hunter∆BG™ :
добре как да вдигна стойността си
2026-04-01 20:34:16
1
Георги Анчев :
Не е вярно
2026-03-20 09:58:29
1
Zdravko Pembeto Dush :
аз получавам 2800 евро заплата, ама не във България
2026-03-24 11:53:11
1
Росица Абаджиева :
Стойностно казано! Абсолютно съм съгласна, понеже това направих преди време.
2026-03-19 20:54:26
2
george galabov :
'Има логика на обстоятелствата,има логика нa желанията. Но не винаги едното съвпада с другото .
/ Сталин / Иосиф Виссарионович/
2026-03-19 23:19:48
1
КАРМА🌹 :
Не ,бъркаш се момиче, това не е стойност на човека, а професионални качества, съвсем различни неща
2026-03-19 22:22:38
2
Stanislav Stanchev :
Браво
2026-03-19 20:28:25
1
Daniela.Metodieva :
Абсолютно вярно. Първо и най-важно, човек трябва да инвестира в себе си и да се подобрява ежедневно. И не говоря, за Висше образование. 😁
2026-04-09 17:43:46
1
Xristo-14/88 :
защо слушате зависима и обратна
2026-03-21 09:45:28
1
Eleonora Ilieva210 :
има определени обстоятелства от които не може да се вдигне стойността защото ще е незаконно
2026-03-19 17:29:31
0
pacoran :
В България шофьор на рейс в градския транспорт взима повече от доктор😂
2026-03-24 17:37:34
1
valentin :
приказки от 1001 нощ
2026-03-20 10:34:19
1
Victor 01 :
Откачалка
2026-03-20 06:36:59
1
user5044112009372 :
ЗАЩО СИ ОБРАТНА
2026-03-26 22:07:12
0
To see more videos from user @mayatanska, please go to the Tikwm
homepage.