Перше фото добрий….а друге свідомий,мужній,цілеспрямований 👏🏻це круто 💪🏻💪🏻💪🏻велика сила волі і титанічний труд 👍…успіхів і надалі 💪🏻
2026-03-22 08:33:05
91
Krishna :
Зроби як було, дуже сумний став!
2026-05-07 21:01:14
22
user22522395823464 :
Ви візуально помолодшали!👍👏
2026-03-22 08:40:08
17
user99729952777570Liubov :
не слухайтн нікого,перфетто зараз.молодий підтягнутий хдоровий вираз обличчя👏👏👏👏
2026-03-22 14:58:28
34
Люсічка2105 :
Перше фото добрячок такий,а друге це,як зовсім друга людина,але дуже гарні зміни,хай щастить Вам і надалі втримати те,до чого ви дійшли,результат,дійсно гарний,удачі🤗🤗🤗
2026-03-22 16:55:58
5
Елена Потужня :
Супер, -15 років!👍
2026-03-22 14:38:14
11
дарья :
Не читайте погані коментарі, Ви красавчик. Супер.
2026-03-23 16:11:47
10
Григорій :
Був красень, став теж норм. Я як схуд на 70 з гаком то казали, що не гарно, злий такий став.
2026-03-22 15:48:09
5
Ведьмочка :
Два разных человека
2026-05-09 17:35:18
13
Angelina :
до мені подобається більше😳
2026-05-10 06:53:31
6
user8670915168224 :
совсем другой человек стал
2026-03-22 11:28:28
14
Оксана :
Круто 👍🔥🔥🔥Сильно👍
2026-03-22 06:07:55
6
Innysik :
а мне первое больше нравится
....извините конечно такое лицо добродушное🤗
2026-03-23 15:45:16
13
lri :
сердитый чел !куда ты дел того милого уютного мужчинку ?
2026-03-23 19:04:28
47
Елена :
мне почему-то "до" больше нравится)
2026-03-22 06:07:58
297
Vika Pavliuk :
Ого 👍 Це важкий шлях. Вітаю з результатом
2026-03-23 10:49:20
10
Ромашка :
а мені перше фото сподобалось🥰
2026-03-21 21:44:21
9
Таро-теревенькі :
Браво👏. Вам дуже личіть нове тіло). Зайва вага нікого не прикрашає і додає віку. Я дуже хочу прибрати свої зайві 35,але після богатьох спроб не можу наважитись знову розпочати боротьбу... (
2026-03-22 09:30:13
31
Anna Anna :
дві різні людини
2026-03-22 06:50:09
13
Olena :
ви були добрим, а стали злим) а якщо чесно, то круто 👍
2026-03-21 17:01:33
37
ОЛЬГА :
Круто,ви молодець 👍🔥
2026-03-22 14:53:56
6
To see more videos from user @spec.food, please go to the Tikwm
homepage.