@markiv_anastasia: Я збираюсь в пологовий від будь-якого відчуття😂

Markiv🖤
Markiv🖤
Open In TikTok:
Region: UA
Saturday 21 March 2026 12:29:23 GMT
553720
41253
73
689

Music

Download

Comments

sweetsvetka
sweetsvetka :
третя вагітність, 40,5 тижнів: старшу відвела до стоматолога полікувати зуби, а потім поїхала в пологовий на ЕКС 😁 в 20:20 вже тричі мама 😁
2026-03-21 13:13:31
462
uk12.21
Uliana19 :
Ви собі не уявляєте як ми летіли а роддом, коли сестра 4 раз народжувала
2026-03-21 12:48:34
221
marinka_mihal
Марина Огородник903 :
я з першою вагітністю зовсім не хвилювалася. З другою вагітністю розумію наслідки і що мене чекає,більше бережу себе,більше сплю , відношусь з обережністю до всього і більше боюсь пологів
2026-03-21 12:55:16
92
_s.e.o.n.a_
ᴺⁱᵏᵏⁱ ᢉ𐭩 :
Насправді, я як первородка, не відразу зрозуміла, що то за болі такі. І поїхала в пологовий, коли було вже 7 см розкриття 😂 з самого ранку, та цілий день відчувала якісь легкі болі, але не придавала тому значення. Ну вночі й поїхала 🥲
2026-03-21 14:05:16
20
orom_1010
pampuhska :
Я вибачаюсь що про це говорю але в мене мама 9 дітей народила
2026-03-26 12:44:42
2
irasemerenko
irasemerenko :
В мене троє дітей і ви настільки попали в точку, що то просто 😂😂😂 Я реально впізнала себе на цьому відео 😆
2026-03-21 18:24:20
4
tatka1919papka
Тетяна Обуховська652 :
маю 2х і точно як в мене. Вперше їхала з першою переймою, а з другим почекала 4 години, тоді їхала
2026-03-21 13:59:32
1
maria.manjko
Марія Манько :
ой, я як начиталась про другі пологи, які вони стрімкі бувають, то навпаки дуже хвилювалася. З моменту, як почались перейми, за 4 години я вже народила. Як тільки відчула, сумку в руки і пішки в пологовий, мені 7-10 хв йти) Чоловіка не чекала, він пізніше інші сумки довіз😂 А так би не встигла
2026-03-21 15:13:56
0
vasylynanespai
Vasylyna :
Я третю дитину так і родила, води відійшли а я пішла декор на торт купляти, бо я ж не можу людей підвести.торт був на замовлення😁
2026-04-09 13:31:01
3
ruslana8742
Ruslana :
останнє походу буду тепер я так😂
2026-04-14 17:17:27
1
_elya_9.6
Elina🌙💫 :
В мене перша була на лайті ,друга памагітііііііі😂
2026-03-21 16:18:52
6
maria123554321
❤️🤫_Mariia_🤫❤️ :
Перша медаль 🥇
2026-03-21 12:31:53
2
nataromanyuk
Nata :
клас, ви наче знали🤭 з 3-ю вагітністю: був випускний з садочку і в мене ПДР, як раз на цю дату
2026-03-22 22:28:30
2
leya.inna
Leya :
Мами такі 😂
2026-04-17 16:47:59
0
maris_dea
Чорна кішка🖤🐈🐾 :
а має бути навпаки, бо воно ж з кожним разом швидше🤣 але я народжувала першого, як другого 😄
2026-03-21 22:11:43
0
malinovskaya444
malinovskayaYA :
Перший раз це так страшно
2026-04-27 20:47:24
0
oksana.p28
Oksana💫 :
Я після того як відійшли води - сходила в душ, дозібрала сумки, ще шукала довго документи і поїхала на таксі коли всі бігали навколо і орали - викликай швидку! 😅
2026-04-13 19:12:19
0
ne_ivanitskay_a_a
ne_ivanitskay_a_a :
В мою вагітність(першу і єдину) лікар з мене сміявся, коли я казала, що боюсь швидкісних пологів, а я народила доньку за 6 години від початку перейм
2026-04-08 12:26:50
0
shinkaruk3
💙Дружина Військового💛 :
100% за перші так само їздили із сумками візде а за другою вагітністю рахувала перейти в дома і вже із відкриттям приїхала 😂
2026-03-27 18:14:25
0
dashuhay
Dashka :
я так с первым 2 раза стартовала раньше времени 😅
2026-03-25 07:04:20
0
user3317349127994
Лоля :
2026-05-12 15:10:25
0
.anna13
anna :
у мене мама 10 дітей народила
2026-04-03 07:41:01
0
my.udvokh.de
🇩🇪🇺🇦 :
я в перші пологи, була ніби другі,пока додаток ,що відслідковує перейми не сказав ,що пора їхати в пологовий,то я була вдома 😂і надіялася,що то тренувальні на 40+6 тижні ахаха
2026-03-27 09:45:05
0
_tania_ciemierkiewicz_
Tania Ciemierkiewicz :
я тільки приїхала на узі , і сказали ну що ж їдь краще в пологовий - завтра народиш, прікол в тому що це і так сталось
2026-03-27 20:40:13
0
marjanavs
Маряна Ничай :
Ага ага, то швидше всьо з точністю наоборот😂😂😂
2026-03-21 15:24:18
0
To see more videos from user @markiv_anastasia, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About