No I love Ragnar with all my heart and he is my Top 2/3 in TV for me but Vikings didn't died with him, the Show was at S5-S6 still peak. It did a very great Job at exploring the Side Cast and the Sons of Ragnar.
2026-03-23 18:56:12
12
bigyahu271m :
: after him it was so boring… i dropped around season 5
2026-03-27 20:13:17
10
romulus5 :
2026-03-24 22:02:28
50
𝓐 ᥙry skᥲძіsძó𝗍𝗍іr :
2026-03-26 10:40:18
19
Enzo :
After Ragnar died, the series was rubbish
2026-03-28 04:13:29
1
STH :
King Ragnar…
2026-03-28 13:58:48
5
egor :
2026-03-24 16:20:25
6
Pippen.s 🏀 :
2026-03-27 19:22:33
5
MR ( ZAIBI ) 😉 :
2026-03-25 14:26:33
8
Чертоги Кудесника :
как так получается у вас набирать лайки и просмотры у меня тик ток не толкает больше 100 просмотров
2026-05-29 03:58:50
1
constantino67 :
la primera escena de la serie es una alucinación, nunca entendí
2026-05-22 22:20:19
1
To see more videos from user @mrdadouuu, please go to the Tikwm
homepage.