Ismerem az utcát, az ingatlantól pár percre található a lakásunk.
Csere esetleg ( természetesen ráfizetéssel) érdekelheti a tulajdonost?
2026-03-27 21:32:42
43
Józsi ®️🔒🔮🛝🤵👰 fönök❤️🚙 :
Nagyon szép a felsőd, megkèrdezetem hol vetted?😏
2026-06-19 07:32:54
0
Malbec :
XVIII. kerület nagyon jó hely 😊
2026-03-27 17:48:57
39
Köteles Klau :
csak nekem nagyon furcsa, hogy a felső szint modern és felújított, az alsó pedig láthatóan nem? gondolom a tulajok úgy vannak vele, hogy a bérlőnek "jóvanazúgy". kíváncsi lennék, mennyit kérnek el érte :D
2026-04-15 20:21:05
20
Gábor Anita 🦄 :
Szerintem ez az ár rendben van.
2026-03-27 18:54:44
34
erdei_nori :
A XVIII. kerületben nőttem fel, ott éltem 20évig🙂Imádtam, és a mai napig szívesen járok arra. Csodás hely
2026-03-28 21:09:46
9
Golyó :
Végre budapesti ingatlan 😊
2026-03-27 17:45:46
47
laci pataki :
Ai
2026-03-30 16:31:30
0
🥀🪽Amanda🪽🥀 :
Az álom házam 🥹❤️❤️❤️kár hogy nem tudom meg venni. De nagyon jó és tágas tökéletes.
2026-03-27 22:15:11
15
Nagy Richárd :
engem a kukatároló érdekelne. milyen áron lenne?
2026-03-28 16:27:06
4
Evelin :
Nagyon szép a nappali, konyha rész 🥰
2026-03-27 17:48:08
32
Eve :
Nekem már az alsó kis lak is jó lenne 🙂
2026-03-27 17:47:01
18
🤍 Madre 💫 :
Nagyon jó az a zöld szín a nappaliban. Lehet tudni a festék kódját?
2026-03-27 18:56:49
8
7moonalchemist :
LILAAKÁC KÖZ
2026-03-28 14:03:42
5
Viktória Rózsa :
Ez nagyon jó ár érte:)
2026-03-28 21:56:36
2
🥥 Dolce Vita 🍍 :
Nagyon tetszik.
2026-03-27 18:54:06
8
Bécóka :
Kis herceg 🐯🥰
2026-03-27 18:58:06
4
Eveekem :
Szia, elérhető még ez az ingatlan?
2026-03-30 13:12:12
2
Vedres Vivien :
Legjobb kerület🥰
2026-03-28 06:40:24
2
jktsblanka :
De jó a konyhaa😍
2026-03-28 08:07:53
4
Megi1103 :
Csodás ez a ház és az elrendezés is 🥰
2026-03-28 12:22:36
3
Sz M825 :
Nagyon szép,igényes a felső emelet,elfogadnám! 😍 A kedvencem a konyha meg a nappali 😍
2026-04-18 20:27:17
1
Zoltán Virasztó :
Mi is keresünk 65 millió Ft ig
2026-03-29 16:48:56
0
irnbat :
Ahol járható, sima , szép a kocsiút is😁
2026-04-15 17:23:23
1
To see more videos from user @homeofficeingatlan, please go to the Tikwm
homepage.