Якщо не секрет, скільки ви заплатили за це все щастя? Цікаво, яку суму треба мені збирати 😅
2026-03-29 14:03:47
100
Asia :
А які у вас були показання? бо щелепа клацає і після брекетів стало ще гірше, щелепи наче трохи перекошені... потрібно звертатись до лікаря... Може в когось є якісь поради? Може хто лікаря хорошого знає в Дніпрі?
2026-03-30 20:53:29
2
Jane V. :
Я другий день зі сплінтом і це жах 😭😭😭скажіть, що стане краще 🥺
2026-03-31 19:46:25
1
Zoriana :
Я зараза в капі, скоро теж верхні брекети будуть😅 ойййй
2026-03-29 07:22:16
25
anzhelaaa :
я вже 6 місяців, відносила апарат був як рідний 😅 вчора зняли.
2026-04-01 05:38:59
13
@Tatka❤️ :
А ще до цього " букету " мікроімпланти на яснах)) Ох, як згадаю 😁
2026-03-31 18:25:39
7
lerka❤️ :
розширувач боляче ставити? і скільки за нього заплатили?
2026-05-12 09:31:10
1
qxqxmari :
Sameeeee, тільки брекети будуть ставити за місяць і я так само буду виглядати.. капа, marpe і брекети... Чи сильно застрягає їжа ?
2026-03-29 05:03:08
6
†A.N.G.E.L.† :
боляче?
2026-04-05 20:53:38
1
. :
у мене верх такий самий,кайфую від запасів їжі
2026-04-12 21:06:27
1
𐐪𐑂 𝒴𝑜𝓊𝓇 𝑒𝓃𝑒𝓂𝓎 𐐪𐑂 :
Ви велика молодець, я тут нила за чотири мікроіпланти, а в вас блін якийсь нічний кошмар🥹 Бажаю швидкого безболісного лікування і омріяного результату!
2026-04-04 18:22:05
2
Vlada_shestak :
Боже мені теж все це саме треба😭скажіть на скільки все погано і важко?
2026-04-25 09:22:20
1
Ddsssd :
І скільки відносили сплінт а потім брекети на верхню щелепу?
2026-04-09 05:36:06
1
Наталья Асмаковец :
же ставили, чи є результат
2026-04-24 18:03:24
1
ryamsik@ :
фул хаус
2026-04-01 18:30:16
1
777 :
не знаю,мне ставили сначала расширитель челюсти,а потом уже брекеты
2026-03-29 20:36:04
9
silence :
это больно ставить?
2026-04-17 18:51:18
1
dear :
а нижня капа для чого?
2026-03-30 15:19:32
3
:) :
Напомните для чего эта нижняя штука 🙏тоже есть носила её первое время потом перестала
2026-04-03 09:09:48
1
помидор :
у мене так само повністю, поки що тільки на верхніх зубах стоять брекети, і такий самий апарат зверху, я думала таке тільки у мене
2026-03-31 04:10:19
1
user5653855542959 :
Оооо, знайома картина🤣 В мене все в точності те саме було і капа і система і брекети одночасно😎 Зараз вже лише брекети залишилися 😁
2026-05-04 12:26:51
1
razumovs.kaya🐈⬛ :
А как с капой этой есть? Она съемная?
2026-04-11 16:38:45
2
Anastasia Horpinchuk :
Удачі та терпіння вам 🙏🏻 Проходила через це, нещодавно вже завершила лікування і зняли брекети. Воно того точно вартувало 😌
2026-03-30 08:24:08
3
b.yelizaveta :
4 дня назад сняли аппарат …
2026-04-10 21:06:53
1
To see more videos from user @_vika_and_vika_, please go to the Tikwm
homepage.