Стикнулась з таким на роботі. В той час поки весь офіс мене обговорює, я продовжую жити своє життя 🤗
2026-03-30 09:02:09
142
Бубочка :
Я в 35 років перестала піддаватися будь якій думці оточуючих… почала себе поважати… і знаєте шо??? Не маю взагалі близьких друзів ) всі на відстанні…
2026-03-30 21:06:38
87
V.🩶 :
Була така подруга🥲
2026-03-30 04:07:41
86
yulyaptashka :
так це правда але я овен і мені похер хто про мене що думає😂.
2026-03-30 16:21:30
22
•°☆👁☄️YANTAR☄️👁☆°• :
розумні люди це давно розуміють і не приймають токсиків у своєму житті,навіть якщо це рідні,близькі,чи друзі!
2026-03-30 12:31:51
67
Sania Minion :
Кожен буде про когось суб'єктивно говорити чи думати , на основі його ставлення про кого розповідає. Очевидно, буде спотворення навіть від не токсичних людей чи не так?
2026-03-29 16:47:25
19
@Natalia.Bohash :
це мої родичі😂
2026-03-30 06:23:47
42
Програмні свічки, з намірами :
100%😂 сама таке пройшла
2026-03-30 07:49:22
23
shevchenko_core :
у вас дуже приємний голос 😊😊😊❤️🩹
2026-03-29 20:25:44
15
Вікторія 🥀 UGC :
Саме так і сталось 🙌🏻
2026-03-30 03:03:46
11
Yurik YU :
Правильні слова
2026-03-31 09:10:36
5
Julick1993 :
А нащо людям таке робити ? Не можу зрозуміти мотив
2026-04-03 11:14:02
2
Галина :
Так,але я Лев і мені пофіг їхня думка,
2026-04-01 12:55:07
5
Лариса Головко :
Золоті слова
2026-04-01 08:04:57
3
Tetyana :
моя мати...👌👌 так і є...
2026-03-31 20:44:08
5
Etoya :
Да да моя свекруха😁
2026-03-30 15:30:14
5
Lotidia :
Даа, была у меня такая «подружка»
2026-03-30 13:17:41
5
svetulikserdiuk :
Ооо это моя свекруха ,с.
2026-04-03 20:23:57
1
Лідія Худобинко :
Оооо це точно
2026-04-01 10:17:16
1
virnist_ :
Мої колеги 😁
2026-03-30 11:59:31
4
Іринка Мурочка :
Пройшла через це.Вдячна їм кругозір відкрився
2026-04-01 14:05:51
2
uset316164949646 :
о це точно,але чому і головне за що?
2026-03-30 15:47:12
1
Who are you :
А яка різниця, що про вас думають інші?
2026-03-30 19:56:28
3
To see more videos from user @llarabb, please go to the Tikwm
homepage.