@icuka666: A magyar konyha egyik legmegosztóbb étele! Ki hogy készíti? Virsli vagy kolbász? Vagy mind kettő? #paprikáskrumpli #magyarkonyha #főzzvelem #FoodLover #foryoupage❤️❤️
A szalonna az hova lett? Én azt benne hagyom mindig.
2026-03-30 19:17:57
4
j :
Szép ez a kesztyű. 😳
2026-03-31 16:00:41
2
Djordjevic Károly :
Végre egy jó videó itt a sok szemét között a tik-tokon! Köszi🤗🤗
2026-04-26 14:08:10
1
Marianna :
Én a virslit külön kisütöm egy kis olajban és úgy öntöm hozzá a paprikás krumplihoz
2026-06-01 10:53:08
1
mtnvr53 :
babérlevél...
2026-03-31 05:36:37
1
f.moni71 :
galuska?😅
2026-03-31 03:30:26
1
Ekkehard Max :
Das beste paprikás krumpli in meinem Leben, hat mein Schwiegervater gekocht. Das war zwar auch das einzige was er kochen konnte, aber dafür in höchster Perfektion.😂🥰😂👍
2026-03-31 13:32:49
2
ildikó :
Nagyon szeretjük!
2026-03-31 04:56:26
3
ciobacsi :
kis nokedlivel 🥰🥰🥰🥰
2026-05-18 17:29:57
1
hajnalkaszab30 :
Nagyon szëpen tisztán fôzöl ! 👏☺️
2026-03-31 19:28:03
1
jonny :
És ebbe mi a nagy szám egy ovis megcsinálja 🤣
2026-04-01 03:51:55
1
szuliohuu3b :
Nagyon szeretem, én a szalonnát is vissza tettem volna🙂 de így is finom🙂
2026-03-30 19:43:28
2
Joci Kocsik :
Huu ez nagyon jól néz ki !👌
2026-04-01 08:56:34
1
Katica 82🐞 :
én is így készítem teszek bele lebbencs tesztát!🥰
2026-03-31 18:29:03
1
kelemennagy728 :
szia finomis énis igy szoktam
2026-03-31 08:31:02
1
györgy blaskó :
nem kesztyüben.
2026-03-31 19:43:05
1
simoneszabo :
😋😋😋Finom
2026-04-01 08:41:50
1
ÖCSI :
szeretem 🥰
2026-03-31 05:24:10
1
éka :
pont igy csinálom csak a kolbászt is kicsit megsütöm.az elején és sok petrezselymet teszek hozzá a végén mert akkor olyan mintha újkrumpliból lenne.fincsi👍
2026-04-02 06:34:40
1
Attila :
de finom lehet 🔥🥰
2026-03-31 17:38:20
1
Juro Sramo :
2026-03-31 06:12:41
1
dy2k82av4rjc :
szuper 😉😋😘
2026-03-31 04:51:07
1
Marianna Török :
🥰 ha ezt tudom megyek ebédre
2026-03-30 15:32:09
2
To see more videos from user @icuka666, please go to the Tikwm
homepage.