@shpigunov_igor: НЕЗВИЧАЙНИЙ ШАШЛИК 🔥 Берем м’ясо — тоненько нарізаємо. І замість класичного маринаду — робимо соковиту базу, яка реально вирішує весь смак. Соус: цибуля, чілі,сіль, перець, олія І тут головне 👇 Чумак — найпомідорніша томатна паста. Саме вона дає той насичений смак стиглих помідорів, який повністю розкриває м’ясо на мангалі. До речі: для 1 кг томатної пасти Чумак використовують 5,81 кг свіжих помідорів, які переробляють у день збору. Тому смак максимально натуральний. Без консервантів. Без барвників. 100% натуральна. Перебиваємо все в блендері — і готово. Далі магія: шар м’яса соус бекон знову м’ясо і так по колу… В морозилку на 2 години. Дістали, нарізали, нанизали на шампура — і на мангал. І чесно… це вже не просто шашлик. Це зовсім інший рівень 🔥 #найпомідорніша #чумак #chumak #томатнапаста #рецепт
Shpigunov Igor
Region: UA
Monday 30 March 2026 14:41:44 GMT
Music
Download
Comments
мняв :
трохи м'яса 😳
2026-03-30 16:12:11
2539
Voron :
это уже не шашлык
2026-03-31 05:31:57
1680
olga.budko.best :
вам треба відкрити ресторан і назвати "Берем трохи м'яса"🤣
2026-05-09 07:42:55
215
АЛУСЬКА :
Ціна такого шашлику-ланос
2026-04-03 13:35:13
511
Vladimir :
😁😁😁бэрэм трохы мняса ииии ахуэваэм с его цены!!!
2026-06-20 04:13:59
17
leggenda :
Це вже не шашлик а запiканка
2026-04-03 01:13:47
28
V1RTEX :
ніхуя собі трохи м'яса😳
2026-04-04 23:20:46
57
Andrew :
Херасе трохи мʼяса 😂
2026-04-18 07:21:26
17
💫Наталі 💫 :
Нічого собі, трохи мʼяса 🤣🤣🤣
2026-05-08 14:39:56
10
🌺BarBara🌺 :
Ого трохи 😅
2026-03-31 05:27:28
5
Leonid.X :
дофига надо всего😂 лучший шашлык базовый , домашний, мой, ваш
2026-03-30 17:00:32
98
Наталка :
вкусно,гарно,но дорого в наши дни!
2026-05-26 09:20:44
5
🇧🇾Александр🇧🇾 :
как же я скучаю по кетчупу Чумак(
привет из Минска
2026-03-30 18:51:52
19
Natalia Drozdovska :
Мені звичайний шашлик не набрид ! Віддайте мені 😂 як взагалі шашлик може бути звичайним ? Шашлик це вже свято 😂
2026-04-25 11:39:16
5
Ivan Fasad :
виглядить шикарно 👈👈👈
2026-03-30 15:27:44
45
красавчик :
это называется шашлык Наполеон
2026-05-08 18:12:15
5
Александр Александр :
шашлык Наполеон очень классно 👍
2026-04-02 19:40:51
7
oldzja :
Трохи😳.... то наче на 50 соловік
2026-04-06 14:21:48
6
Олександр :
Запоминаєте, УГУ 😅
2026-03-30 19:53:34
15
Елизавета Нейрокоуч Горнева :
Боже, у меня аж слюни потекли 😅 Очень вкусно выглядит!
2026-04-01 07:52:36
13
Кароліна Сергіївна Чухно :
Маринад з ківі зробіть 🥝
2026-03-30 16:18:02
159
Сірий :
немає в томатній пасті ні грама помідорів, не розповідайте казки, там буряк або яблука, ароматизатори, красітелі, консерванти. інфа 100%
2026-04-05 15:54:16
6
book_addict.ua💍👑 :
Після того як подивилася ваше інтерв'ю з Аліною Доротюк почала дивитися ваші відео набагато частіше. Обожнюю вас🥰❤️
2026-03-30 18:20:24
12
Yu🤍 :
Вот они не могут чтобы не впихнуть свою рекламу 😁
2026-03-31 04:31:15
58
To see more videos from user @shpigunov_igor, please go to the Tikwm
homepage.