czesc mam pytanko bo nie mam potrzebnego rozszerzenia z matmy na studia informatyczne i czy da sie zostac programista powiedzmy w 2-3 lata szkolen i rzeczywiscie robic to dobrze bez papierka wiadomo fajnie jest miec ale studia bede robil na innym kierunku a programista chcialbym byc i co ty o tym sadzisz jesli chodzi o przyjmowanie na projekty
2026-03-31 09:33:15
0
Krapat007 :
Janusz
2026-03-31 16:42:08
4
Starokawalerski :
xd
2026-03-31 15:18:51
0
dyzik :
A w jakim kraju mieszkasz za granicą?
2026-03-31 09:23:59
0
elza :
Czy warto brnąć w laravela jeśli chce się iść w web development?
2026-04-02 19:03:35
0
pirat1024 :
👍
2026-03-31 22:55:24
0
To see more videos from user @evansroka_, please go to the Tikwm
homepage.