Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@nurekenthe1: #🧋#рекомендации балалық шақтың дәмі 😉 #рек
nurekenthe1
Open In TikTok:
Region: KZ
Tuesday 31 March 2026 09:43:31 GMT
2245577
64685
2410
18355
Music
Download
No Watermark .mp4 (
1.9MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
1.9MB
)
Watermark .mp4 (
3.89MB
)
Music .mp3
Comments
Melek :
Аххх стаканымен кушти еди гой
2026-04-01 07:44:07
5592
АЗАМАТ :
биздин кездеги горилаго шшс
2026-03-31 17:35:11
3966
🕊️ :
Базарға барғанда, осыны ішпей қайтпайтын едікқой😅😅
2026-04-01 10:56:22
1160
M@ESTRO_o :
10тг без сиропа,15 тг с сиропом😂😂😂
2026-04-01 04:26:35
411
Алишеров Жанболат :
акша жетпей просто сиропсыз деп ше
2026-03-31 15:15:11
13158
Нурбол_85 :
Бала кезде ішетін едік кереметқои дәмі қаи қала
2026-03-31 09:52:33
329
Alimebel_group :
Мама тәтті су ішейінші деген кезім есіме түсіп кетті ғой 🥺
2026-03-31 19:15:43
187
💕𝒜𝒵𝒾ℳ𝒜💞 :
Дәмі бөлекқой неге қазір жоқ
2026-04-01 05:56:13
2046
diNarrr :
Мына видеоны көріп жылап қалдым(, уайым-қайғы жоқ балалық шағым-ай…
2026-04-01 13:59:16
24
077. :
Очередь де турып ишетин едик ой каска🥺
2026-04-01 06:09:56
33
Гүлжазира🍒 :
Базарға осыны ішуге баратын едік🥺
2026-04-01 03:37:49
19
Турар :
қайда бар дәмін айтшиш базар жоқ 🥺🥺
2026-03-31 19:56:52
133
Mr.SmiLe 🤡 :
Запах пошел через экран
2026-04-01 11:56:40
12
Әділбек Мырза :
Біз сироппен мамашка без сироп ішетін🥹
2026-04-01 10:01:15
15
Ильяс Копжасаров :
5тг с сиропом, 3тг без сиропа деген кездер ай🥰
2026-04-01 05:06:34
15
Nazerke Nyrbolatkyzy❤️ :
Тастай болатын едіғо ещё😂
2026-04-01 10:02:52
8
shika.bagi :
двайной сироп деп талай ыштыккой шыркын либой казыргы напиткан жетпейдыгой
2026-04-01 02:04:07
17
Stoffwechsel :
а вы не знали? Кока кола делается из сиропа и простой воды
2026-04-03 01:56:09
193
Yanna_beauty :
3 тенге без сиропа. 5 тенге с сиропом 😍
2026-04-02 16:39:12
10
maksat_ad :
Баяғыда кешке дейін 15шт стаканмен жуып тазалап құйып беріп отыра беретінбіз, ешкім одноразовый стаканға құйшы демейтін😅
2026-03-31 17:51:21
350
... :
только легенды помнят
2026-04-02 18:41:16
10
Gulnur :
с сиропом 5теңге без сиропа 3теңге 😂😂😂
2026-04-01 08:45:34
53
nsbdbjdms :
диназаврыы вы гдееее😁😁😁
2026-04-02 05:09:46
5
Gulnisa 🤍 :
Көзге жас келет екен🥹
2026-04-01 15:49:21
7
Zhazi :
в наше время пили из одного стаканға, никаких вирусты.
2026-04-01 10:02:04
9
To see more videos from user @nurekenthe1, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Erdbeer-Quark-Dessert im Glas Zutaten Für das Erdbeerpüree * 700 g Erdbeeren * 1 Päckchen Vanillezucker Für die Quarkcreme * 500 g Speisequark * 400 g Naturjoghurt * 2 Päckchen Vanillezucker * 1 Spritzer Zitronensaft Zum Schichten * ca. 200 g Löffelbiskuits * einige frische Erdbeeren zur Dekoration Zubereitung 1. Die Erdbeeren waschen, putzen und zusammen mit dem Vanillezucker fein pürieren. Anschließend beiseitestellen. 2. Für die Creme den Speisequark, den Joghurt, den Vanillezucker und den Zitronensaft in eine Schüssel geben und mit dem Handmixer zu einer glatten Creme verrühren. 3. Die Löffelbiskuits grob zerbröseln oder hacken. 4. Das Dessert in Gläser oder Schalen schichten: * zuerst eine Schicht Löffelbiskuit, * darauf die Quarkcreme, * anschließend das Erdbeerpüree. 5. Die Schichten nach Wunsch wiederholen. 6. Die übrigen Erdbeeren grob würfeln und als Dekoration auf dem Dessert verteilen. 7. Vor dem Servieren mindestens 1 Stunde kalt stellen, damit die Löffelbiskuits etwas durchziehen können.
Lisandro Martinez sobre CR7🐐 #cristianoronaldo #manchesterunited #lisandromartinez #fyp #parati
IF YOU HAVE ANY REQUEST LMK SO I CAN DO THEM AND POST THEM. #chenford #fyp #viral #therookie #cute
Đồng hồ bấm giờ báo thức mini đếm xuôi, đếm ngược có kệ để bàn @𝔾𝕒̂́𝕦 𝕟𝕙𝕠̉ 𝕣𝕚𝕧𝕚𝕦 #donghobamgio #donghodemnguoc #dongho #donghodientu #gaunhoriviu
WTF? #Попугай #Приколы
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy