@markiv_anastasia: Сподіваюсь на виході він не буде 5 кг?😅

Markiv🖤
Markiv🖤
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 02 April 2026 11:50:40 GMT
1999742
132251
824
3840

Music

Download

Comments

hristyasavka
Христя Савка :
У зі сказали 3800,родила 5150
2026-04-02 19:35:34
2914
vladochka_shokoladochka
vladka_shokoladka :
Паску чекає
2026-04-02 16:39:22
6735
khrystyna4249
Khrystyna :
4700 56 см без епідурадок природнім шляхом 41 тиждень 2011 рік легких пологів
2026-04-02 12:26:31
1024
dune9779
Dune97 :
узі - то пальцем в небо щодо маси😅 в мене не вгадали
2026-04-02 13:12:36
591
nika.sukach
nika.sukach :
Мені на УЗД сказали 3200… вилізло моє щастя 3950 👌
2026-04-02 16:39:10
146
olegivna29
🌸 :
Мій племінничок за тиждень до свого народження на УЗД був 4600) А народився 6.100😁
2026-04-03 05:24:49
114
spamshik_nata
Spamchik_Nata :
колись прочитала якщо хочеш дізнатись з якою вагою ти народиш дитину запитай свекруху з якою вагою народився ваш чоловік, в мене співпало, і перша 3650і друга 3600, а чоловік 3600
2026-04-02 17:02:49
15
coachr2022
Gentle.chaos :
Мені показувало 4100 а народилась 3560
2026-04-02 19:33:18
6
liliiayuriak
Liliia Yuriak :
Брат народився 5,200,я народилась 5,800. Щось мені страшно вагітніти🥲
2026-04-12 14:03:35
30
di.resh
✨Даяна✨ :
Моя мама 158см 56кг народила мене 4200😅 не знаю як вона справилась, але були природні пологи і декілька маленьких розривів🤷🏻‍♀️
2026-04-02 21:16:33
16
kozlenko_jess
Марина Валерьевна175 :
Мабуть від узіста залежить чи вірно визначив вагу. Мені сказали вага 4 кг, народила 3980. Прям ідеально чітко
2026-04-03 03:30:23
19
irynka7436
Іра | Магія олівця :
ви дуже кумедна та класна😂😂
2026-04-03 17:54:41
38
ryb04ka_
Ryb04ka_ :
вага на УЗД не точна 😁
2026-04-02 17:10:43
84
user75119076
Любаша :
узі 3500, на наступний день народила 4200😂
2026-04-03 15:20:20
5
user85523492927397
Альона :
не переживайте портал відкриється 😅😅
2026-04-03 11:16:13
8
marri.._
Марі ✨ :
Ви мене так розсмішили 😂😂😂 ви дуже мила та смішна ☺️
2026-04-03 14:04:47
6
mariyadusenyuk
marydusya💕💕💕 :
Мені казали 5000, казали що виглядає на 41 тиждень , коли я була на 37 тижні. Я реально була дуже велика, мене тому відправили на КР, а синочок 3800
2026-04-03 07:16:49
6
ksusha.parubets
ksusha.parubets :
4400 сама народила)) Тримайся, все пройде чудово 🥹
2026-04-04 19:41:25
5
olya.10.96
Olya :
Мені казали за 2 тижні до пологів 3200, а народила 2900 через 2 тижні))
2026-04-04 05:48:12
6
user96398549017748
Діана Басан :
Мені сказали 3900 а через 12 годин народила 3100
2026-04-02 16:49:18
5
mariya_0824
🖤🩶🤍 :
тік ток все повне
2026-04-04 19:29:30
8
murniau
murniau :
Я народила з меншою вагою, ніж говорило УЗД. Сподівайтесь😂
2026-04-02 12:38:09
6
taniagirniak
Tania Girniak :
І сміх і гріх😂
2026-04-02 17:14:53
5
slavka205
♡Slavusya♡ :
я нагородила 1 квітнв на 38 тижні і моя донечка 3400😅
2026-04-08 06:09:36
0
_vik.to.ria._
vik.to.ria :
Мені сказали на УЗД дитина 3.780,а родився 4.440🫣
2026-04-03 08:38:57
4
To see more videos from user @markiv_anastasia, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About