@air.hrum: 🥮 Ліниві бандерики у вафлях. Смак дитинства, хрустка скоринка та соковита начинка. Без смаження в олії! ✔️ Фарш індика 1 кг. ✔️ Сало ✔️ Сіль, перець мелений ✔️ Цибуля (збита на блендері або натерта на мілку терку) ✔️ Яйця ✔️ Вафельні коржі ➡️ До фаршу додати сало, цибулю, сіль та перець. Яйця збити вінчиком, посолити та поперчити. ➡️ На круглий вафельний корж викласти мʼясо тонким шаром, накрити другим коржом та нарізати на трикутники. ➡️ Кожний трикутник вмочити у яйце і викласти на дно аерогриля, попередньо застелене пергаментом. ➡️ Готувати при 180 градусах протягом 10 хв. з однієї сторони, перевернути і ще 3 хв. з іншої. Виходить дуже смачно, а головне корисно бо без смаження в олії. Смачного 😋 #мультипічрецепти #рецептиваерогрилі #бризольрецепт #бандерик #бризоль

air.hrum
air.hrum
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 03 April 2026 15:38:23 GMT
173268
2441
39
1232

Music

Download

Comments

niklyaevasvitlana
Svitlana :
або брізолі)
2026-04-07 06:32:15
20
lariosik5
Лариосик :
На скільки хвилин, та при якій температурі? Будь ласка 🙂
2026-04-04 08:56:13
0
karamelka45_
🇺🇦NEZLAMNA🇺🇦 :
а якщо в духовці? бо немає аерогриля 🥺
2026-04-04 06:05:57
1
userz00x48s8uq
Натали :
Клас,буду готувати) а скільки яєць у вас уходить на кляр?
2026-04-07 09:28:28
0
user8112352030722
OLLi :
Дякую за ідею 👍
2026-04-06 08:31:36
1
kirievaludmila1603
kirievaludmila1603 :
На яку програму ставили ?
2026-04-05 09:32:26
0
vbrukh
Эмилия :
Класс спасибо
2026-04-06 16:30:59
2
saponova_yaroslava
saponova_yaroslava :
У нас називають "хвостики", ще роблять з начинкою консерва(сардина)+рис+засмажка
2026-04-24 10:56:53
5
solodka0707
Solodka :
Думала , що завтра готувати ) дякую за ідею
2026-04-03 20:45:59
1
ksenia._._1
Ксюша :
Биточки😁🥰😋😋😋обожнюю тільки кляр роблю з молоком,борошном і яєчком☺️☺️☺️І форма не для торта,а спеціально для биточків😊
2026-04-06 18:28:46
4
_alena_nazarenko
_alena_nazarenko :
Вушка
2026-04-28 10:41:05
1
user3544019934098
Олена Кобзар :
Хвостики
2026-05-01 15:03:46
1
indy_mr.kupka
Indy_mr.kupka :
Бринзольки
2026-04-24 14:11:19
1
vladimirkuznetso05
Володимир :
ваучери
2026-04-25 18:25:58
1
dmitry4122
Dmitry999 :
Дипломаты
2026-04-04 22:12:07
1
user7829049813296
Наталія :
яка мультипіч . модель
2026-04-24 16:21:17
0
lavrova24
Ninel :
смакота,я теж так робила.😍😍
2026-04-24 11:50:05
2
lw8r8
Larissa :
я покупаю маленькие и делаю кляр , получается вроде беляши
2026-05-03 11:02:35
1
tsbilxou3j8
Tanya :
Рецепт хороший але в аэрогрилі це виходить просто жах! Таке відчуття що ваші були посмажені на пательні.
2026-04-09 13:03:24
0
mariiapylypenko369
Mariia :
жабки
2026-06-13 22:01:11
1
tatiana19tan
Тетяна :
Мабуть пергамент потрібно змастити олією, бо в мене прилипли коржі,так я ще шматочок коржа вмокала в яйце і трохи допікала з одного боку.
2026-05-06 08:02:54
0
user1617341260773
user1617341260773 :
🥰🥰🥰
2026-04-03 18:02:21
1
svetlanaubozhenko0
Світлана :
😋😋😋😋😋🥰🥰
2026-04-03 15:56:11
1
user9609238010253
Аліса :
🥰🥰🥰
2026-04-06 12:23:43
0
To see more videos from user @air.hrum, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About