@retegi_ticia: Pavilon berendezés 1.rész!🥰😍 Hogy tetszik? Jöhet a második rész?🥰

Kiss-Rétegi Tícia
Kiss-Rétegi Tícia
Open In TikTok:
Region: HU
Saturday 04 April 2026 13:15:26 GMT
1048093
59808
140
1291

Music

Download

Comments

dnk239
sb :
Férjemmel együtt össze is raktuk=a férjem összerakta egyedül
2026-04-04 22:29:56
504
saciiib92
K(á)B(el)TV :
Egy tipp: Körbe szedjetek le egy 50 cm szeles sávot kb. 5 centi mélyen a talajból, mehet ugyanúgy geotextília rá, majd murva, vagy bármilyen nektek tetsző díszkavics. El fogja nyelni a vizet, az eső nem veri fel a sarat, és persze nagyon szép.
2026-04-04 14:05:22
455
isobellll4
🎀isobellll4🎀 :
Nekünk sajnos a geo textil nem jött be😕. Remélem szerencsések lesztek🥰
2026-04-04 14:32:50
9
k.milan88
Milan :
Szél ne legyen 🙏🫪
2026-04-05 06:33:51
9
csengemak
Csenge Makó :
Uram atyám de csodás🥹😍😍 erezzétek majd nagyon jól magatokat kint ezzel a csodával!!☺️
2026-04-04 14:41:09
36
darinka_coach
Darinka_coach :
A geo textil át fogja nőni a fű egy idő után , gyomgátló fólia (HDPE / műanyag fólia) ez nem fogja átengedni , nekünk is ez van ❤️
2026-04-04 16:25:31
29
szbszlreka777
Reka 777 :
A pavilon függönyt hol vetted?
2026-04-06 06:04:24
0
userf7nhvtqxwm
Brigi Kovács :
2026-04-06 10:40:08
1
kris_23.81
kris_23.81 :
Szia ! Lámpát hol szerezted be?
2026-04-05 13:50:19
2
cenerami
Ramivagyok._. :
Nekem nagyon tetszik, nagyon élném ha nekünk is lenne😍😍
2026-04-04 19:55:46
1
horvathneaniko
Horváthné Fekete Anikó :
jöhet a part 2🥰😍
2026-04-05 12:26:28
1
user9hpu7h1537
Szabo Istvanné :
szuper ügyesek vagytok nekem tecik🥰🥰
2026-04-07 12:33:37
2
tnebeus0101
Teszárné Szabó Bea :
Úristen de jól néz ki!!😍😍😍😍 Mi is tervezünk a férjemmel venni egy pavilont és megjött az ihlet is, köszönjük szépen!😍😍😍❤️❤️❤️
2026-04-04 13:51:11
6
baskaevelin2467
Evelin :
Hát ez nagyon jó lessz
2026-04-05 07:21:33
2
vojnaandrea
Őri-Vojna Andrea :
Engem az also rész erdekelne, hol vetted? 🤔🥰
2026-04-05 19:39:28
1
barbuskabndk
🌙 :
A neon ruhák viselete ota nezlek🥹olyan durva hogy mostmeg már azt nezem hogy építitek a jövőtöket🥹egyszerűen imádom a személységedet
2026-04-08 17:50:09
7
encibonci
Encibonci :
gyönyörű lett😍
2026-04-04 14:17:42
0
andrasa3
Andras A :
ennyi elég is volt...köszönjük 🤣
2026-04-05 16:50:56
2
kristina26437281
Kristina Vorosova :
Wow 👌 Szuper lett🥰🥰👏👏
2026-04-04 14:33:19
1
margoci02
Margoci :
uuu deszép!💗
2026-04-04 14:07:31
1
m.annamary1995
m.annamariaaa🤍 :
Nagyon szép!❤️
2026-04-04 18:20:15
0
mariann_marcsi
Mariann 💇‍♀️ :
Nagyon szuper. 🥰🥰🥰
2026-04-04 14:23:01
0
wirag07
Dream Design :
honnan van a pavilon??
2026-04-04 18:54:47
0
szentvscmhf
Lilla :
gyonyoruu lett❤️❤️
2026-04-04 13:44:15
1
aniita0221
🌜 ANita 🌛 :
Szupeeer😍☀️🐰
2026-04-04 13:42:29
0
To see more videos from user @retegi_ticia, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About