Eu. U inteleg de ce tin epavele alea de vagoane prin toate garile , de ce nu le valorifica la fier vechi si cu banii aia sa i investeasca in modernizarea unei garo sau ceva
2026-04-06 16:44:29
18
stelapopov123 :
E foarte trist că nu mai merg trenurile .
2026-04-05 17:51:09
11
Vladimir Moraru :
Ce rușine
2026-04-06 19:59:47
7
firoce0 :
A trecut războiul pe acolo, sau este o Filmare din ani 50???
2026-04-06 17:31:44
12
1234 :
directorii au salarii de mii de euro
2026-04-07 07:44:30
0
bulboacacristian :
Doamne cat fer numa bun de taiat
2026-04-06 17:08:54
2
Mitroiu Aurelian :
Sunt scoase din uz? Sau asteapta calatori?
2026-04-06 18:05:47
1
Vincent :
Viteza este foarte bună
2026-04-06 22:36:44
1
luci :
ca dupa razboi 😳
2026-04-06 15:48:46
11
Guzran Levente :
cam asta adevărul de Ro
2026-04-06 20:04:14
7
Wølf Fang :
Ce sunet.. E nostalgic și cunematic
2026-04-06 08:58:39
8
Danyar Dany :
Uganda??
2026-04-06 16:33:23
2
daniel p :
Democratia
2026-04-06 18:24:49
2
AlinTamas :
1816?
2026-04-06 19:49:54
1
Rolly :
asa arata acolo
2026-04-06 21:51:25
0
Pavel :
Din păcate
2026-04-06 13:45:44
2
mâtzette :
Bine a-ati venit cu 50 de ani in urma😂😪 ..sunt nascuta in 84 nu stiu prea bine comunismul ca eram prea mica ..dar cu certitudine i-mi amintesc calatoriile cu trenul si parca nu era asa mediocru ca acuma🤔..evoluam sau involuam?
2026-04-07 00:08:45
1
zozo :
inveci nu am inteles de ce se mai țin acele trenuri pe post de nimic,chiar daca nu ești in stare sa cumperi altele noi dar scapă de alea vechi urâte sau trebuie sa pară plină gara cu trenuri..
2026-04-06 15:20:07
1
mirceaterean :
Rău arată ORADEA
2026-06-04 17:40:39
0
Călin 2477 :
Aici încă arată bine
2026-04-12 06:14:47
0
Thule :
AI
2026-04-07 17:28:39
0
user4226088029395 :
Faină melodie
2026-04-07 10:35:40
0
Nelu Pârvu :
India?????
2026-04-06 15:56:24
5
Marcel Hreniuc :
Dezastru în CFR și în gari
2026-04-06 14:30:48
6
user8399818005398 :
Au distrus circulatia publica,trenuri autobuze locale ,nimic de stat numai firme firmulete private
2026-04-06 20:07:25
3
To see more videos from user @db1klassa, please go to the Tikwm
homepage.