@pompomnyuu_: syngkuu😫 #JUUN #HEARTS2HEARTS #fyp #EDIT #jjkpop #fypシ゚ #update #fypage #creatorfantasykorean cr : @rvennprst

𝕮𝙛 pompomnyuu
𝕮𝙛 pompomnyuu
Open In TikTok:
Region: ID
Sunday 05 April 2026 11:45:50 GMT
23298
5234
29
304

Music

Download

Comments

ysufrhmn19
⃟ :
2026-04-06 02:13:52
0
gtwwsypaaa
dibb :
https://vt.tiktok.com/ZSHymgGe1/
2026-04-06 10:54:33
0
username12__282
pompomnyuu👾 :
2026-04-05 17:43:13
1
memen28999
l_emen🍋 🐬 :
itu strawberry kayak kenal emot siapa 🤔
2026-04-19 23:35:22
2
yertinzzfrvr
kny :
AAAA CANTIK NYA AKKKK
2026-04-05 14:59:06
0
mysunsh1ne_0
lvna_ :
lah mirip masa depan jif
2026-04-07 11:31:28
1
._1miilkby
🍭   — cey :
first
2026-04-05 11:49:21
0
zaaa83094
zaaa🍒 :
gambaran jiwo dipegang juun🤭
2026-04-29 05:37:35
0
shaa_sh4zz
je✿𝒏𝑮 𝒍𝒆𝒆Ꮺ :
@⋆. 𐙚 ˚sᥡᥲᥲ4ᥲᥲ🌟≽^• ˕ • ྀི≼ aishh may kembaran muncul fyp🤞😃
2026-04-07 13:40:31
2
putz_86
ᥫ᭡𝐌𝐩𝐮𝐭𝐭 :
🤭🤭🤭
2026-04-09 12:24:14
0
zefazefa51
zefff :
.
2026-04-11 13:03:28
0
withkyaraaa
kya ⋆౨ৎ :
😁
2026-06-23 00:13:19
0
To see more videos from user @pompomnyuu_, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Торт 3 склянки! 👇👇👇Інгредієнти: 👇👇👇 ✅ Яйце 🥚 (2 шт). ✅ Цукор (1 склянка). ✅ Кефір (1 склянка). ✅ Рослинна олія (40 мл). ✅ Харчова сода (1 ч. л). ✅ Борошно (1 склянка). ✅ Какао (2 ст. л). ✅ Випікати при 170 °C/340 °F протягом 40 хвилин. ✅ Сметана 20-30% жирності (400 г)  ✅ Варене згущене молоко (300 г). Це напевно самий простий торт який я готувала під назвою 3 склянки.  Вибиваємо 2 яйця та додаємо 1 склянку цукру.  Склянка у мене 200 мл. Взбиваємо за допомогою вінчика або міксера. Після чого додаємо 1 склянку кефіру, 40 мл рослинної олії та 1 чайну ложку харчової соди. Просіюємо 1 склянку борошна разом із какао.  Перемішуємо та виливаємо у форму застелену пергаментною бумагою. Випікаємо в духовці 40 хвилин при температурі 170 °C градусів. Після чого верхівку коржа зрізаємо та подрібнюємо у блендері.  І решту коржа розрізаємо навпіл. Приготуємо крем: 400 грам сметани жирністю  20-30% взбиваємо з варенним згущенним  молоком. 3 столові ложки крему залишаємо на потім, він нам ще знадобиться. І збираємо наш тортик.  Якщо крем виявився занадто рідким добавте до нього 5 грам желатину. Ставимо у холодильник на 3 або 4 години. Після чого змащуємо залишеним кремом та посипаємо крихтою яку раніше зробили. За бажанням, можна прикрасити фруктами та ягодами. Тортик вийшов дуже мягкий та смачненький.  #цьогодня
Торт 3 склянки! 👇👇👇Інгредієнти: 👇👇👇 ✅ Яйце 🥚 (2 шт). ✅ Цукор (1 склянка). ✅ Кефір (1 склянка). ✅ Рослинна олія (40 мл). ✅ Харчова сода (1 ч. л). ✅ Борошно (1 склянка). ✅ Какао (2 ст. л). ✅ Випікати при 170 °C/340 °F протягом 40 хвилин. ✅ Сметана 20-30% жирності (400 г) ✅ Варене згущене молоко (300 г). Це напевно самий простий торт який я готувала під назвою 3 склянки. Вибиваємо 2 яйця та додаємо 1 склянку цукру. Склянка у мене 200 мл. Взбиваємо за допомогою вінчика або міксера. Після чого додаємо 1 склянку кефіру, 40 мл рослинної олії та 1 чайну ложку харчової соди. Просіюємо 1 склянку борошна разом із какао. Перемішуємо та виливаємо у форму застелену пергаментною бумагою. Випікаємо в духовці 40 хвилин при температурі 170 °C градусів. Після чого верхівку коржа зрізаємо та подрібнюємо у блендері. І решту коржа розрізаємо навпіл. Приготуємо крем: 400 грам сметани жирністю 20-30% взбиваємо з варенним згущенним молоком. 3 столові ложки крему залишаємо на потім, він нам ще знадобиться. І збираємо наш тортик. Якщо крем виявився занадто рідким добавте до нього 5 грам желатину. Ставимо у холодильник на 3 або 4 години. Після чого змащуємо залишеним кремом та посипаємо крихтою яку раніше зробили. За бажанням, можна прикрасити фруктами та ягодами. Тортик вийшов дуже мягкий та смачненький. #цьогодня

About