Sajnos ez így van‼️De egy borsodi egyszerű ember ennél egyszerűbb helyzetet sem ért meg‼️Még pedig, ha többszörösére emelkedik az energia ára, akkor hiába ígér Magyar Péter és társai hiába ígérnek itt könnyebb, jobb életet, az soha nem fog bekövetkezni‼️
2026-04-08 08:24:56
2
Eszter Katalin Tóth :
Pontosan!😈
2026-04-06 12:59:00
2
CsT :
Minek nekünk ellenség, ha az USA a szövetségesünk? Végünk van.
2026-04-06 17:31:05
3
Pocketcoffee004 :
👍👍👍
2026-04-05 21:36:47
1
László Gado :
😳😳😳
2026-04-07 17:39:42
0
salfi69 :
👍👍👍
2026-04-06 16:32:19
0
x.ylon0 :
👍
2026-04-06 18:34:14
0
Marci77 :
👍
2026-04-07 02:51:22
0
Endre Bihari :
👍
2026-04-06 10:49:24
0
paci 17 :
👍👍
2026-04-06 10:02:44
0
Zita :
👍👍👍
2026-04-19 11:07:23
0
To see more videos from user @gabi_hungary, please go to the Tikwm
homepage.