Săracul om .. nu a mai avut cafea și a băut bere 😑
2026-04-08 14:43:26
2986
Laurențiu :
ce cafea că a băut bere 😂😂 acolo sus este sticla
2026-04-07 14:26:58
1269
❤❤❤Byby❤❤❤Nebunu❤❤❤ :
respect🥰🥰🥰
2026-06-23 17:27:46
0
st.flavius :
Și strâmb dacă va ieși măcar e făcută de mâna lui felicitări și să vă dea Dumnezeu sănătate ❤️
2026-04-15 22:29:07
1276
ionutbeleua :
ba da comentati aiurea face omu cum stie si gata e casa lui face ce vrea spor domnule si respect
2026-04-22 06:49:13
147
user9252352652799 :
Cafeaua 🤣🤣👌
2026-04-07 19:16:57
344
Bogdan Nicolae👻 :
nu a apucat sa bea cafeaua ,a început direct cu berea 😂😂😅
2026-04-11 19:23:58
230
💥💥💥Te Pup Jos💥💥💥 :
nu a apucat sa bea cafeaua ca să apucat de bere 🤣🤣🤣
2026-04-29 04:52:43
100
Andrei :
Au aparut inginerii in comentarii
2026-04-26 19:40:43
106
alexcristian :
mai are de învățat dar bv pt ambiție ca mana de lucru e mai scumpa decât materialu. și restu mai abțineți la comentarii , prima data sa știți voi și după sa dați lecții la altii
2026-04-08 07:08:57
48
marius.tattooo :
mereu se gasesc meseriasi mai buni in clipuri de genu
2026-04-15 00:11:34
78
FLORENTIN :
A băut cafea de orz...😂😂😂😂
2026-04-07 18:03:53
47
Dumy_Al_Thau :
are cafeaua sus deja😅😅
2026-04-07 12:41:23
61
Marius robert :
😂😂😂
2026-04-07 20:28:59
35
Gabriel Chiriches :
Harnic socrumiu
2026-06-12 10:24:47
6
andreea_adr :
nu mai dați atât hate, invidia e mare, bravo ție bre.
2026-04-29 07:39:41
38
Alex M. Iulian :
Ceee cafea e aia cu … hamei 🤣
2026-05-01 18:48:43
6
MR :
Respect!Mai lăsați răutățile mă oameni buni!
2026-04-09 11:14:55
7
The angel of the night. :
Nu e de meserie, măcar face orice pentru copii
2026-04-15 19:13:25
6
Alex.Tud86🇷🇴🇳🇱 :
Cred că a sărit peste cafea 👍😅😅😅😅
2026-05-18 12:19:42
5
Box-de-cartier :
Felicitari pentru efort dar nu e drept
2026-06-18 06:17:02
11
Alexanderrrr :
Nici n-a mai apucat să bea cafeaua ca a terminat berea 😂😂😂
2026-04-27 23:20:01
6
Nicu :
un barbat adevarat....El face bine ca asa stie si e foarte bine
2026-04-29 08:10:12
8
adriangheorghital :
Mulți meseriași văd în comentari !
2026-04-07 18:07:16
24
M M S :
ai uitat sa spui ca este a absolvit facultatea de economie 😉
2026-05-08 13:40:25
7
To see more videos from user @miruna.oanaaa, please go to the Tikwm
homepage.