@przedsiebiorczy_etat: Czy trzeba zgłaszać darowiznę od rodziców do urzędu skarbowego? O tym dziś na kanale @przedsiebiorczy_etat #podatki #praca #etat #rozwoj #darowizna
Czy jeśli pieniądze które są przelewane przez rodziców „na utrzymanie dziecka” co miesiąc przez okres studiów, przekroczą kwotę wolną od podatku należy to zgłosić?
2026-04-08 15:13:12
7
Wiktoria.krauze :
Od jakiej kwoty trzeba zgłaszać?
2026-04-07 20:29:40
0
Black_skyek :
a jak dostanę od rodziców 150k to zgłoszę i jest bez podatku?
2026-04-09 10:40:14
0
Łukasz A. :
gotówka
2026-04-08 14:23:26
14
Kuuba_99 :
kto daje na konto takie kwoty?
2026-04-08 13:53:59
0
Beata K :
A jak wpłynie kwota z sprzedaży mieszkania na wspólny rachunek mając z obcą osobą niespokrewnione konto to płacę podatek muszę to zgłosić?
2026-04-09 16:26:24
0
Dabum :
a co trzeba złożyć ? i co tam napisać
2026-04-07 17:04:31
0
majka :
jeżeli dostane darowiznę od rodziców to musi byc potwierdzenie skad rodzice maja tą darowiznę?
2026-05-10 09:03:23
0
jolaka66 :
a ile płaci się podatku w procentach 🤔
2026-04-12 13:30:00
0
Memerek :
chore państwo
2026-04-10 09:37:23
6
ada :
Jakbym tyle pieniędzy dostała to bym sobie całe życie ułożyła 😳
2026-05-25 19:37:15
0
Po_Prostu :
Nic nie trzeba składać , dłużnik mi oddawał sporą kwotę z ręki do ręki , kupiłem auto też do ręki i brak problemów
2026-04-09 09:46:46
0
gawron777 :
👍👍👍
2026-04-09 14:00:18
0
To see more videos from user @przedsiebiorczy_etat, please go to the Tikwm
homepage.