Дякую за інфу-цікаво🤝🏻
Із станцій це EVA???)))кивни якщо так)))
2026-04-10 07:28:34
1
AVI_Garage :
краще резистор на пречардж і всі проблеми
2026-04-08 16:31:44
0
Yuriy Skin :
А можна детальніше ??
2026-04-08 18:01:31
0
Oleksandr Marchenko :
а може воно інколи видавати бортову несправність на ауді етрон ?
2026-04-09 20:40:43
0
sergiy :
які зарядні станції, рахуються поганими?
2026-04-23 06:19:08
0
dyifhjj2g80v :
може вони виходять з ладу якщо в інверторі наїбнулась схема плавного запуска для зарядки кодерів . такі поломки зазвичай відбувається в зварювальних апаратах інверторних .
2026-04-23 06:47:36
0
user31874jqhyg :
а на ліфах і подібних?
2026-04-09 05:52:04
0
dmitriy.electronic :
Когда дома на зарядке при перепадах напряжения и нету стабилизатора, может быть такие проблемы?? И правда ли что рекомендуется ставить стабилизатор дома.
2026-04-09 12:08:51
0
user407419223258 :
💪
2026-04-08 13:38:34
1
Автоскло - WEST GLASS :
👍👍👍
2026-04-08 12:01:05
0
To see more videos from user @yurii_olehovych, please go to the Tikwm
homepage.