szczerze do eksploracji bardziej mi sie sprawdzaja varesa i xilonen niz chasca😭😭
2026-04-10 09:37:26
0
𝔚𝔞𝔩𝔢𝔯𝔦𝔞𓋹 :
co tam mówiłeś o Chasce
2026-04-08 23:30:57
13
immortal student :
2026-04-08 18:12:01
5
FreddyMelonek :
Zrobisz tutorial do navvii?
2026-04-27 14:12:25
1
はなやぎ❀ :
Powiesz coś o mizuki
2026-04-08 21:17:46
2
Zenitsu⚡⚡⚡ :
mam pytanie oplaca mi sie probowac zdobyc Aino w banerze dla flinsa?
2026-04-10 19:28:00
1
..... :
mam.... c4 tego małego geo nie chce go... nie podoba mi się... a i mam tego łucznika geo na c ileś... ale nie chce lineey bo farmie nahidę i na laumę teraz primo zbieram...
2026-04-08 18:49:42
0
adriansuchecki08 :
Mi Linnea dropneła za pierwszym razem
2026-04-26 19:10:48
0
assckerman :
dostalam linee na 40 pity i jej signature weapon na pity 30
2026-04-08 18:54:15
1
~The Soul of a Dreamer~ :
jest opcja że Illuga ugra coś z Linea? bez Zibai?
2026-04-18 22:41:39
0
usersrts6d49ss :
zdobyłam Linee, Iluge i Aino
2026-04-08 15:37:12
0
Nefratum :
Niech dadzą ją na standard banner to będzie git
2026-04-08 20:29:39
0
123 :
Noelle main here bracie (wishuje tu tylko na nią)🔥🔥🔥
2026-04-08 23:51:22
0
september :
co red robi na moim fyp zostaw mnie w spokoju
2026-04-08 15:36:54
5
☆ :
dosłownie chasca chyba najlepszy dps anemo bo nie potrzebuje jakieś teamu zależy jak kto gra ale kurde polecam wishowac
2026-04-21 07:32:30
0
𝓜𝓮𝓲 :
szkoda ze illuga I aino u mnie na c6 juz byli ._.
2026-04-08 19:10:33
0
Itz_Willow :
co o Chasce mowiles?
2026-04-14 12:51:18
0
To see more videos from user @r3d64__, please go to the Tikwm
homepage.