@r3d64__: Co musisz wiedzieć o nowych banerach na wersje 6.5? #GenshinImpact #linnea #dc #fyp #hoyoverse #hoyocreators #genshin #chasca

R3D64
R3D64
Open In TikTok:
Region: PL
Wednesday 08 April 2026 15:30:00 GMT
13966
1332
42
67

Music

Download

Comments

bigosikpoland
𝔊𝔬𝔰𝔦𝔵 :
Mówiłeś coś?
2026-04-08 15:48:54
79
chumajaka
chumajaka ***** *** :
ostatni abys robilem chasca na maksa xdd
2026-04-08 15:36:07
18
glucio_
Glucio :
a jak mam chasca C1?
2026-04-08 17:49:13
1
egzorcysting
hise⁷ :
szczerze do eksploracji bardziej mi sie sprawdzaja varesa i xilonen niz chasca😭😭
2026-04-10 09:37:26
0
walwraith
𝔚𝔞𝔩𝔢𝔯𝔦𝔞𓋹 :
co tam mówiłeś o Chasce
2026-04-08 23:30:57
13
fool_phosphophyllite
immortal student :
2026-04-08 18:12:01
5
freddymelonek
FreddyMelonek :
Zrobisz tutorial do navvii?
2026-04-27 14:12:25
1
nati_123p8
はなやぎ❀ :
Powiesz coś o mizuki
2026-04-08 21:17:46
2
zenitsu.ax
Zenitsu⚡⚡⚡ :
mam pytanie oplaca mi sie probowac zdobyc Aino w banerze dla flinsa?
2026-04-10 19:28:00
1
.estalavista
..... :
mam.... c4 tego małego geo nie chce go... nie podoba mi się... a i mam tego łucznika geo na c ileś... ale nie chce lineey bo farmie nahidę i na laumę teraz primo zbieram...
2026-04-08 18:49:42
0
adriansuchecki08
adriansuchecki08 :
Mi Linnea dropneła za pierwszym razem
2026-04-26 19:10:48
0
grzejnik_podlogowy
assckerman :
dostalam linee na 40 pity i jej signature weapon na pity 30
2026-04-08 18:54:15
1
novi_nkaaa
~The Soul of a Dreamer~ :
jest opcja że Illuga ugra coś z Linea? bez Zibai?
2026-04-18 22:41:39
0
usersrts6d49ss
usersrts6d49ss :
zdobyłam Linee, Iluge i Aino
2026-04-08 15:37:12
0
nefratum
Nefratum :
Niech dadzą ją na standard banner to będzie git
2026-04-08 20:29:39
0
magorzatajanus1
123 :
Noelle main here bracie (wishuje tu tylko na nią)🔥🔥🔥
2026-04-08 23:51:22
0
what_teto
september :
co red robi na moim fyp zostaw mnie w spokoju
2026-04-08 15:36:54
5
._.vilexen
☆ :
dosłownie chasca chyba najlepszy dps anemo bo nie potrzebuje jakieś teamu zależy jak kto gra ale kurde polecam wishowac
2026-04-21 07:32:30
0
wredaaa
𝓜𝓮𝓲 :
szkoda ze illuga I aino u mnie na c6 juz byli ._.
2026-04-08 19:10:33
0
itz_willow_anderson
Itz_Willow :
co o Chasce mowiles?
2026-04-14 12:51:18
0
To see more videos from user @r3d64__, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About