@kasku_koszalin: Odpowiadanie użytkownikowi @adam.polaczykdrylining

Kasku
Kasku
Open In TikTok:
Region: DE
Thursday 09 April 2026 08:54:22 GMT
178032
4550
283
366

Music

Download

Comments

ketiap13
ketiap13 :
Ja lubię się spóźnić do pracy ale za to wychodzę wcześniej
2026-04-09 13:55:04
1638
janrosochowicz
yanko :
Dzisiejszy rekord, jutrzejszą normą.
2026-04-09 13:07:19
661
mokebe2137
Mokebe2137 :
Mam do pracy na 8 to jestem w pracy o godzinie 7:59. Trzeba być turbofrajerem, żeby być nawet 10 minut wcześniej
2026-05-06 19:33:06
339
wiolettazaranska6
wiolettazaranska6 :
Nigdy nie byłam w pracy wcześniej ,żeby kawy się napić nie wali mi aż tak 😁😊
2026-04-10 05:34:52
175
mikoula
mlekołak :
Ja mam do pracy na 9 ale ja wole sobie na 6:20 przyjsc, kawę wypić i potańczyć w szatni
2026-05-07 06:03:01
83
vadersk40
Adrian R :
Nie przetłumaczysz
2026-04-09 09:44:34
109
czarna1408
czarna1408 :
Dla mnie to byłby brak szacunku,jak zaczynam pracę na 7 ,to jestem gotowa o 7 na stanowisku pracy🙈. Ale wiadomo z czasami warto dostosować się do reszty.
2026-04-10 06:07:58
5
czarnymag0
czarnymag0 :
Ale to jak ? Do pracy mają na 7 i o 7 zaczynają pracować ? 🤔 O tej godzinie to się do czajnika wodę leje i kawę do szklanki sypie 😅
2026-04-10 07:17:48
46
lubek76
lubek777666 :
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu🤷‍♂️
2026-05-07 11:18:44
31
lukasz0387
lukasz0387 :
dokładnie. kawę się pije w czasie pracy a nie przed💯
2026-04-28 17:53:26
19
justa518
justa518 :
Nigdy nie zrozumiem ludzi utrudniających sobie. Ja chce mieć w pracy jak najaltwiej i pracować jak najmniej ! 🤣
2026-04-10 07:35:05
49
adik03488
Adik 💙💜 :
No nie wiem, ja wolę pić kawe w domu. Nie rozumiem ludzi, którzy przychodzą godzinę wcześniej
2026-05-20 09:13:26
7
bartoszpopiel29
bartoszpopiel29 :
idę na 7 to za 6.55 jestem przed firma fajeczka. podbijam się idę kawkę zrobić , lyczka zrobić kupkę na spokojnie strzelić 😅
2026-05-06 15:41:36
7
marcindiablo83
MarcinDiablo :
w punkt Kasku
2026-04-09 10:21:25
15
g4ck__
g4ck__🥰 :
Mój ulubiony volksdojcz, najlepsze ze dobrze mówisz
2026-05-08 05:39:38
5
spalinowyaerox0
Spalinowyaerox :
W końcu ktoś to głośno powiedział
2026-04-10 09:47:33
6
kamiiixx777
Kamiiixx777 :
Dokładnie jak kawa to kawa piwo to piwo i nie ma że robisz i pijesz jednocześnie jak u nas xd tylko siadasz i pauza
2026-04-13 14:11:10
6
adrianos8848
Adriano8848 :
Dawno Cię nie widziałem, ale widzę że na oddziale stabilnie, pozdrawiam 😉
2026-04-09 22:42:03
9
serg7208
Serg :
ja w niemczech pracuje tylko po niemiecku kto wie ten wie
2026-04-09 16:37:44
78
zostawto
Gruby :
przeciez w skali roku to jest kilka dni stracone na picie kawy w robocie xD 1. praca max 5 km od domu zeby tracic jak najmniej czasu na dojazd. 2. przychodze MAX 5 min wczesniej. 3. zadnych firmowych imprez itp- zarabiam tam pieniadze a nie szukam kolegow. 4. robie to co do mnie nalezy w 100% tak jak powinno byc, nie moje obowiazki mnie nie interesuja
2026-04-10 05:34:12
10
mlib41
MLib :
Co za the bill XD
2026-04-10 08:37:34
45
chmichas
Michał Wróbel407 :
zasada jest taka że jak przychodzisz to się musisz dostosować do warunków jakie tam panują i tyle 😉
2026-04-09 17:14:22
7
patryk44v
patryk44v :
ja mam wyje# na normy i na to kto kiedy pije kawę pracuje 8 godzin i mam pół godziny przerwy
2026-04-09 16:02:16
15
zawrotka7
Pustka :
No już to widzę mam być na kasie powiedzmy 8:00 a ja co robię wybijam się i idę sobie parzyć kawę przychodzi kierowniczka a kasa nie otwarta gdzie pracownik??
2026-04-11 07:35:50
5
To see more videos from user @kasku_koszalin, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About