@archiwroclawskablx: „Tam, gdzie dwóch albo trzech zbierze się w moje imię, ja jestem pośród nich.” (Mt 18,20) Często słyszymy pytanie: po co odprawiacie Mszę Świętą w Robloxie? Odpowiedź jest prosta. Robimy to, ponieważ czujemy pasję, mamy potrzebę budowania wspólnoty i chcemy być tam, gdzie są młodzi ludzie. #katedra #kosciol #diecezja #wiara #roblox @Archikatedra Wrocławska ROBLOX