Я скажу вам одне,тільки Бог ніколи не зрадить,тож моліться і довіртеся Господу нашому,і побачите,вам стане набагато краще!❤️
2026-04-12 16:49:35
16
Міша Бойко201 :
я зараз довіряю лише собі. багато зрад та брехні.
2026-06-21 12:02:34
1
таня :
не варто стукати в ті двері де тебе не чують,не варто бути де не цінують,не варто бути з тими хто не тримає слово.Краще бути однією без стосунків,чим в стосунках одинокою.Але у кожної є заради чого жити-----і це наші діти,наші крила,наша надія,наша опора і вічна велика любов🥰🥰🥰🥰
2026-04-12 09:22:30
7
🎀Irina :
Золоті слова 💯💯💯
2026-04-11 04:32:41
2
Luba :
сто процентів.
2026-04-23 10:55:09
2
Калюс :
Ми самі часто виноваті в своїй самотності. Наробимо помилок в житті а потім жаліємось. Щоб не бути самотнім в першу чергу треба бути щедрим до інших.Вміти вибирати друзів. Та і кохати треба вміти.Це я про себе.
2026-05-13 09:06:24
1
Endrih... :
Так є таке ...👍👍👍👍👍👍
2026-05-09 17:47:55
1
kera :
🔥🔥 Респект автору
2026-05-06 04:45:02
1
Sergii Vilchinskiy :
Знаю.
2026-05-08 16:13:16
2
Марія Дудар :
я вже 31 рік сама нічого живу
2026-04-13 20:26:22
2
Танюша user5313832510632 :
Это в точку
2026-05-02 05:39:57
1
💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙 :
Навколо одна зрада і пустота попереду🥺🥺🥺
2026-05-13 09:39:59
1
Лiля :
100 відсотків
2026-04-12 07:27:02
1
Svitlana Bykova :
Розумію 😔
2026-04-13 08:26:41
1
Мисливець :
Краще самому, чим ским попало☺️
2026-04-12 20:25:14
1
Марина :
ТТТТТААААККККК ТИСЯЧУ РАЗ ТТТАААККККК 🤗🤗🤗🤗🤗
2026-04-12 17:32:25
2
zajhik4 :
Значит так надо богу, все впереди.
2026-04-10 09:31:35
2
dyly3wb8hqoz :
когда у меня спросили - у тебя кто-то єсть или ты один?
я ответил -Єть, но я один