artwolf_cycling :
Ne haragudj, de több probléma is van: a bringa váza vagy túl nagy neked, vagy túl alacsonyan van a nyereg. Spd-t nem úgy kezdünk el használni, hogy megyünk 60 km-t, hanem először megtanuljuk használni: keresel egy üres placcot (mondjuk kis forgalmú utca vagy parkoló), elindulsz, becsatolsz, egy lábfordulat, kicsatolsz, megállsz. Mindkét lábbal. Fél óráig. Így rögzül a mozdulat, beépül úgymond az izommemóriába és kvázi automatikus lesz. Illetve meg kell tanulni tekerni vele, ugyanis nem taposni kell a pedált vele, ha azt akarod, hogy értelme is legyen annak, hogy rajtad van, hanem forgatni, de ez egy év kb. Illetve ez így nem edzés. Ok, a semminél sokkal több, nyilván, de ez inkább vasárnap délutáni barinős program, mint edzés.
2026-04-12 19:40:27