@mendykallai: Strava: Mendy Kállai #fy #cycling #ironman703 #strava #tiszato

mendykallai
mendykallai
Open In TikTok:
Region: HU
Friday 10 April 2026 06:02:42 GMT
30738
1708
28
29

Music

Download

Comments

krisztian_mark0328
Krisztián Szabó :
Gratuálok. Ügyesek vagytok. 🚵‍♂️😘 A 65 km-t vagy a teljes kört 90 km-t tekertétek le? Amúgy én mikor először kerékpároztam sps-d cipővel a lámpánál megálltam, elfelejtettem, hogy abba vagyok és eldöltem, mint a zsák. 😂
2026-04-10 11:52:56
6
vagusz._.dave
Dave Vagusz :
nagyon hátra dől a nyerged illetve szerintem nagy neked a váz, és fél ironmanra tipp egy könyöklő is
2026-04-11 19:32:26
8
___szekely_csavargo___
👀_SzékelyCsavarGo_👀 :
jó napokat 👀👁️gyűttem kommentot 📖 olvasni 🤔 úhh mennyi oktató bácsi egy helyen 😳 UI: gratulálok 😉 kitartást (hogy szuperál a Tax? )
2026-06-22 05:37:01
0
stofi835
Stofi :
Egy ilyen pedál nagyon más világ! Ha megszokod, nem akarsz mást!
2026-04-12 16:57:06
4
zsombika87
Zsombika87 :
Jó látni hogy nem mindenki több milliós bicajjal teker 😁
2026-04-22 12:01:28
2
n_lacca
László Nagy :
4000km után zakóztam egy bazinagyot
2026-04-12 17:39:07
1
kertiorias3
Kertiorias :
Én nem okoskodok, csak örülök, hogy megéltétek és köszönöm, hogy megmutattad. 🥰
2026-04-21 07:37:42
0
kerekes74
Zoltán :
😇😇😇
2026-04-10 10:50:40
1
andikutrik
Candy🏊🏼‍♀️🚴🏽‍♀️🏃🏽‍♀️ :
én az első hosszú tekerésemnél elütöttem egy nénit és elestem, szóval nagyon gratu, hogy nem estél el!!!🙏🏻🤣🩷
2026-04-10 06:13:12
4
jszabi10
J.Sz.10 :
Ügyes!👍🏻 Idén biztos hogy megyek a Tisza tóra tekerni én is✌🏻
2026-04-11 20:44:28
1
sznszltm
Timkó :
de jó! 🤩 hajrá!! 😍
2026-04-10 06:33:06
1
csaba.meszaros007
MagányosHarcos :
Hajrá!
2026-05-03 12:06:21
0
artwolf_cycling
artwolf_cycling :
Ne haragudj, de több probléma is van: a bringa váza vagy túl nagy neked, vagy túl alacsonyan van a nyereg. Spd-t nem úgy kezdünk el használni, hogy megyünk 60 km-t, hanem először megtanuljuk használni: keresel egy üres placcot (mondjuk kis forgalmú utca vagy parkoló), elindulsz, becsatolsz, egy lábfordulat, kicsatolsz, megállsz. Mindkét lábbal. Fél óráig. Így rögzül a mozdulat, beépül úgymond az izommemóriába és kvázi automatikus lesz. Illetve meg kell tanulni tekerni vele, ugyanis nem taposni kell a pedált vele, ha azt akarod, hogy értelme is legyen annak, hogy rajtad van, hanem forgatni, de ez egy év kb. Illetve ez így nem edzés. Ok, a semminél sokkal több, nyilván, de ez inkább vasárnap délutáni barinős program, mint edzés.
2026-04-12 19:40:27
1
eszterannanagy
Eszteranna :
nyomod 🔥🔥🔥
2026-04-10 06:12:54
0
dynamo_62
Norbi_62 :
🥰🥰🥰
2026-04-12 13:18:58
1
felix.seee
Felix Seee :
🥰🥰
2026-05-10 10:48:02
0
kozs73
KOZS :
♥️
2026-04-10 19:03:15
0
turotomi
Tomi Turó :
☺️☺️🥰🥰🥰
2026-04-10 15:16:23
0
csabadobosjasyn
csabadobosjasyn :
🥰🥰🥰
2026-04-28 19:41:13
0
jzsefzsig
Bacsó :
🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-18 19:35:03
0
To see more videos from user @mendykallai, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About