Я про відключення і про графік дізналась вже коли допекла 😳 думаю , це просто фарт 😅
2026-04-10 19:47:16
113
SOFIA DELINKEVICH :
то я пекла в середу серце шось чуло😂😂
2026-04-10 17:46:45
251
Дэнчик и Данчик 😁 :
Якісь губки)
2026-04-11 14:02:52
10
obutik5 :
головне, що все вийшло👍👍👍
2026-04-11 12:09:27
3
Зефірні бокси та букети💐🇺🇦 :
Випекла за 10 хв до відключення, раділа як слон, але весь процес був у дикому поспіху та тривозі🤭
2026-04-10 19:03:18
17
Olha Novikova🇺🇦🇺🇦🇺🇦 :
Який тістоміс у Вас?
2026-04-22 09:59:52
0
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 :
За яким рецептом пекли? Такі гарненькі🥰
2026-04-11 11:53:20
1
Христина :
в мене так було у четвер, ще 5хв стояли в духовці без світла, але добре що подивилась за 40хв що буде відключення 😅 при тому що в день графіку не було що будуть виключати
2026-04-11 05:16:27
1
Нюта 🦋❤ :
Бля це точно 😂🔥
2026-04-10 16:58:20
7
diana_boichuk :
Ше й за рецептом Ярославського якраз 😂😂тотальний мастер шеф
2026-04-11 10:51:59
1
IREN :
Дуже гарні в розрізі.За яким рецептом пекли?
2026-04-13 15:40:44
0
ordinary :
який комбайн?
2026-04-11 10:27:51
0
zefirka :
Боже які гарні паски)🥰
2026-04-10 22:04:15
1
✨kino_tyyt✨ :
Такі гарні 😍
2026-04-10 23:50:38
0
is9586 :
так і було, до ймовірного відключення вже тісто поставила підходити, щоб поки не було світла то підійшло, розклала по формам і підійшло в формах, і після того як ввімкнуть одразу в духовку поставити. так шо ви думаєте, не виключили😂 а я все бігом-бігом, ще б трошки помітив тістоміс то тісто, було б ще краще)))
2026-04-12 21:31:15
1
lilliamurphy8 :
Вкусно, но очень быстро съедается
2026-04-17 14:26:59
1
BLACK PANTER@ :
Булочка
2026-04-11 09:52:02
4
D І А N A G U M E N N A :
Ойойоййй вау яка мʼяка 😍😍😍😍😍
2026-04-10 20:38:25
3
Turkish film :
Якщо почалися відключення, то знову піднімуть ціну на електроенергію. А ви молодець 🔥🔥🔥
2026-04-10 17:52:00
2
Ирина Семисал :
Я одного року ,їхала на півспеченими пасками до дітей,звоню включайте духовку бистро ,я виїжджаю !Випеклися раділа,особливо онуки😂😂🥰🥰🥰🥰
2026-04-11 18:31:09
0
user4368358219577 :
это булочки ?
2026-04-18 10:54:22
0
Yaroslaur😸 :
і я одна переживаю щоб вона встигла😂😂😂😁
2026-04-11 12:54:45
0
skillops :
а я сегодня пекла😁
2026-04-11 16:05:20
0
✌️ :
Глютенове вікно є 😁все ок ✅✌️
2026-04-10 20:11:23
0
To see more videos from user @_roksolana_shalai, please go to the Tikwm
homepage.