Якщо хто не знав, то кажу всім. Супер клей з одежі без слідно і легко видаляється Димексидом, якій можна купити в аптеці. Користуйтесь 😎
2026-04-12 13:04:46
13
Tani :
Поямовивідники фігня. Нічого мені не вивело 😉😬. Більше не купую
2026-04-13 09:03:42
10
Oleksandr :
Порадьте засоби для волосся дівчинці 10 років. Волосся довге, плутається, не блистить, деколи виглядаю як мочалка. І Україні користувались серію Джонсон. Тут напевно вода непідходить.
2026-04-12 06:28:26
0
qwertz :
Можете зробити для волосся (зачіски) и тд
2026-04-13 18:49:09
1
Tarasivna🖤 :
Капсули запаху фактично не мають, перуть дійсно дуже добре, але хто любить щоб сильно пахло, треба додати ополіскувач)
2026-04-14 08:28:54
3
Mrs Bond007 :
а куда девается пыль неделю? в воздухе висит? 🙄
2026-04-13 14:28:38
65
Альона блонді :
дякую за пораду. мої п'яточки з першого разу стали кращі. ще тиждень не пройшов як я використовую цей засіб. дуже задоволена. кислотний маска для п'яток була набагато гірша за нього!!!
2026-04-19 07:23:34
1
Tira Tarot :
Хто пробував останній? Рілі працює?
2026-04-13 18:57:58
0
Аfrokasta_ :
зубная паста - не работает , не берите
2026-06-06 19:36:43
3
MargaritaEsaulova :
Капсулы для стирки фигня ,как и весь товар что показываете