@ssebastianmma: Astăzi, de Paște, am venit la tine… Cu dor, cu liniște și cu inima plină de amintiri. Nu mai ești aici să te văd, dar te simt în fiecare pas, în fiecare gând și în tot ce sunt eu astăzi. Mi-e dor de tine în fiecare zi, dar azi parcă mai mult ca oricând. Se spune că, la final, totul se așază… și vreau să cred că acolo unde ești tu acum, e pace, lumină și liniște. Hristos a Înviat, tata! Să-ți fie sufletul în lumină… iar eu promit să te port mereu în inima mea. ❤️ #tata #doamne #🕊️ #🤍 #🙏🏽

sebastian
sebastian
Open In TikTok:
Region: RO
Saturday 11 April 2026 19:00:31 GMT
188705
8383
243
516

Music

Download

Comments

anisoararadutu1965186
ANIȘOARA 618🖤🖤🖤💔💔💔 :
Aici este casa noastră, a tuturor, adevărată și eternă din păcate, pe pământ, putem avea palate, bogații, dar le lăsăm și mergem doar cu bogăția pe care am strâns-o în suflet 😢
2026-04-12 05:58:58
51
user5587001056273
Costeluș :
Extraordinar, mai devreme, sau mai târziu....toți ajungem aici....pentru mâine, este o oază de liniște! Am o vârstă, îmi place să merg prin cimitir și să citesc versurile de pe morminte. Am citit mii de citate dar unul mi a rămas întipărit în minte!
2026-04-12 09:58:40
10
alinua.ali6
Alinuța ali :
nu merg la cimitir am teamă mai ales noaptea.. și nu la cimitir trebuie să apelăm..
2026-04-12 20:15:12
1
vsasoe.pop
Vsasoe Popă :
este a fost SI va fi casa noastră noi suntem trecători pe acest pământ 😭
2026-04-12 13:32:08
7
petricamoraru98
Tita :
Dumnezeu sa i ierte și săi odihnească în liniște și pace amin
2026-04-12 09:49:27
8
kinga4169
Kingu :
E foarte greu de 3 ani toate nu mai are sens 😔
2026-04-12 15:32:34
6
ioanazindel
Ioana Zindel🇷🇴🇷🇴🇷🇴 :
2026-04-13 05:51:38
1
olga.olguta3
Olga Olguta :
Odihna veșnică.
2026-04-13 12:34:33
1
coca.milea2
Coca Milea :
...Offf..Dumnezeu sa-i ..Odihneasca..Amin..♥️♥️♥️
2026-04-13 12:26:40
1
cernatcristian3
❤San moro ilo ❤ :
Și eu de mic cresc fără ambi părinți fi tare toți ajungem acolo ne ie greu 😔😔😔😢fi tare
2026-04-12 06:50:00
9
ligiacarmenfabian
bujika :
Singura casă pe care o avem toți și nimeni nu ne-o ia 🙏
2026-04-12 09:48:28
6
felicia.0010
felicia.0010 :
Foarte corect la mine tot a devenit a doua casă 🕊️❤️‍🩹
2026-04-17 22:02:13
2
user6923323120001
username :
Amin
2026-04-12 09:06:48
2
myky747
Myk747 :
Din păcate așa este 🥺
2026-04-12 09:43:51
5
user1016052539725
user1016052539725 :
lumina veșnică
2026-04-20 12:38:53
2
voicadumitru
Voica Dumitru :
Amin ❤️
2026-04-12 11:56:02
2
maricicalabus
Maricica :
Soțul meu,părinți și socri _ lumina și odihnă veșnică !
2026-04-13 17:34:08
1
melisafrumoasa
★†Melii†★ :
daa amin
2026-04-12 16:50:52
1
victorita.baidean
Victorita Baideanu :
Dumnezeu sa ai hodihneasca an pace 😭😭😭
2026-04-13 04:48:14
2
niculina.gaujanea
Niculina Gaujaneanu :
Aici e casa a doua a tuturor de pe pamint🙏🙏🙏🙏🙏
2026-04-19 16:34:35
1
georgetamanea0
Georgeta Manea :
Foarte Greu De 8Ani❤️❤️
2026-04-12 06:18:44
5
mihaella.mi
. :
Lumină veșnică 🙏✨✨!
2026-04-12 08:29:06
1
moscraciun8020
moșcraciun802 :
simt că nu mai pot 😞😓😩
2026-04-12 06:01:23
2
To see more videos from user @ssebastianmma, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About