@ssebastianmma: Astăzi, de Paște, am venit la tine… Cu dor, cu liniște și cu inima plină de amintiri. Nu mai ești aici să te văd, dar te simt în fiecare pas, în fiecare gând și în tot ce sunt eu astăzi. Mi-e dor de tine în fiecare zi, dar azi parcă mai mult ca oricând. Se spune că, la final, totul se așază… și vreau să cred că acolo unde ești tu acum, e pace, lumină și liniște. Hristos a Înviat, tata! Să-ți fie sufletul în lumină… iar eu promit să te port mereu în inima mea. ❤️ #tata #doamne #🕊️ #🤍 #🙏🏽
sebastian
Region: RO
Saturday 11 April 2026 19:00:31 GMT
Music
Download
Comments
ANIȘOARA 618🖤🖤🖤💔💔💔 :
Aici este casa noastră, a tuturor, adevărată și eternă din păcate, pe pământ, putem avea palate, bogații, dar le lăsăm și mergem doar cu bogăția pe care am strâns-o în suflet 😢
2026-04-12 05:58:58
51
Costeluș :
Extraordinar, mai devreme, sau mai târziu....toți ajungem aici....pentru mâine, este o oază de liniște! Am o vârstă, îmi place să merg prin cimitir și să citesc versurile de pe morminte. Am citit mii de citate dar unul mi a rămas întipărit în minte!
2026-04-12 09:58:40
10
Alinuța ali :
nu merg la cimitir am teamă mai ales noaptea.. și nu la cimitir trebuie să apelăm..
2026-04-12 20:15:12
1
Vsasoe Popă :
este a fost SI va fi casa noastră
noi suntem trecători pe acest pământ 😭
2026-04-12 13:32:08
7
Tita :
Dumnezeu sa i ierte și săi odihnească în liniște și pace amin
2026-04-12 09:49:27
8
Kingu :
E foarte greu de 3 ani toate nu mai are sens 😔
2026-04-12 15:32:34
6
Ioana Zindel🇷🇴🇷🇴🇷🇴 :
2026-04-13 05:51:38
1
Olga Olguta :
Odihna veșnică.
2026-04-13 12:34:33
1
Coca Milea :
...Offf..Dumnezeu sa-i ..Odihneasca..Amin..♥️♥️♥️
2026-04-13 12:26:40
1
❤San moro ilo ❤ :
Și eu de mic cresc fără ambi părinți fi tare toți ajungem acolo ne ie greu 😔😔😔😢fi tare
2026-04-12 06:50:00
9
bujika :
Singura casă pe care o avem toți și nimeni nu ne-o ia 🙏
2026-04-12 09:48:28
6
felicia.0010 :
Foarte corect la mine tot a devenit a doua casă 🕊️❤️🩹
2026-04-17 22:02:13
2
username :
Amin
2026-04-12 09:06:48
2
Myk747 :
Din păcate așa este 🥺
2026-04-12 09:43:51
5
user1016052539725 :
lumina veșnică
2026-04-20 12:38:53
2
Voica Dumitru :
Amin ❤️
2026-04-12 11:56:02
2
Maricica :
Soțul meu,părinți și socri _ lumina și odihnă veșnică !
2026-04-13 17:34:08
1
★†Melii†★ :
daa amin
2026-04-12 16:50:52
1
Victorita Baideanu :
Dumnezeu sa ai hodihneasca an pace 😭😭😭
2026-04-13 04:48:14
2
Niculina Gaujaneanu :
Aici e casa a doua a tuturor de pe pamint🙏🙏🙏🙏🙏
2026-04-19 16:34:35
1
Georgeta Manea :
Foarte Greu De 8Ani❤️❤️
2026-04-12 06:18:44
5
. :
Lumină veșnică 🙏✨✨!
2026-04-12 08:29:06
1
moșcraciun802 :
simt că nu mai pot 😞😓😩
2026-04-12 06:01:23
2
To see more videos from user @ssebastianmma, please go to the Tikwm
homepage.