@przedsiebiorczy_etat: Czy opłacanie OC to obowiązek? O tym dziś na kanale @przedsiebiorczy_etat #OC #samochod #auto #polisa #ubezpieczenia

Przedsiębiorczy Etat
Przedsiębiorczy Etat
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 12 April 2026 16:02:28 GMT
233230
4625
65
366

Music

Download

Comments

pocominick3046
_KRZAKU_ :
ZŁODZIEJSTWO
2026-04-13 04:42:04
800
mlody_organista_
Młody organista :
Za peugota 206cc 1.6 benzyna w wieku 18 lat płaciłem 3.200 zł złodziejstwo
2026-04-13 17:52:42
34
piotrekkk..1
piotrekkk..1 :
A co jeżeli auto stoi wyrejestrowane i nie ma tablic?
2026-04-13 05:46:00
4
lukaszenka
Łukasz Łukowski :
Da 🥺wep e
2026-04-13 21:17:33
0
pjoter_gajos
pjoter_gajos :
Ja dostałem 4670 za 4 dni
2026-04-13 08:33:39
0
yuggtggghjdcbhg
huyggvngfftyygf4tygv :
A jeżeli tydzień wcześniej przed końcem oc sprzedałem auto i zgłosiłem to w wydziale komunikacji?
2026-04-13 11:14:28
0
horhuff
Horhuff :
to nic nowego xd
2026-04-14 04:43:15
5
antusmontana
Montana :
1900zl za jeden dzien z soboty na niedziele xd
2026-04-13 08:53:54
8
serialbrick
SerialSuicide :
Ja mam większy absurd. Mam licencję pilota na drony, ale nie mam drona, tylko pożyczam od kolegi jak potrzebuję. Pomimo tego mam obowiązek posiadania polisy OC przez cały czas
2026-04-14 06:29:58
5
faniak_motoryzacji
motoświr :
Mi dzisiaj przyszło, 4680
2026-04-13 18:18:04
0
czerwony.v02
ℂ𝕫𝕖𝕣𝕨𝕠𝕟𝕪 🐆🩵 :
Ogólnie za motocykle powinno się płacić za pół roku w nie fakt rok
2026-04-13 08:03:05
4
cshydracs
WZG.csHYDRAcs :
Tak miałem a była przerwa kilka h ale było po północy
2026-04-12 16:18:34
8
szyniakk
Mielona :
to ja za 2.5 litra place 850 zl xD
2026-05-23 18:57:46
0
sakrisk_
Sakrisk :
oj ile się przez to namęczyłem, miałem karę 8k ale udało się to odkręcić, ale nerwów było sporo
2026-04-13 10:27:00
0
just_fuching_user
Just_user :
dostałem rok temu 9.600zł kary za brak ubezpieczenia. Auto było niesprawne i stało w garażu.
2026-04-14 05:43:54
1
mala_myszka18
Julia :
dzięki
2026-04-13 16:31:23
0
sebakvv
Sebakvv :
13 Dni auto stalo Bez ubezpieczenia, a dostałem kare jak za powyżej 14dni
2026-05-15 04:00:20
0
matii7778
matii777 :
A jak nie jeździłem ciągnikiem 20 lat to też mam karę?
2026-04-16 22:14:52
0
og_panda2026
Ogpanda :
A co jeśli kupiłem auto w komisie i tego samego dnia je zwróciłem i nawet nie przerejestrowałem?
2026-04-13 00:29:50
0
djmeynard
djmeynard :
to jest chore, człowiek remontuje ale oc i tak płać a o samochodzie że spadku to nawet nie mówię dopiero jest problem
2026-04-12 20:26:42
14
m3tipl
m3tipl :
OC i te kary są chore za nie opłacenie na czas Dla osoby co zarabia najniższa krajowa to jakaś tragiedia życiowa zapłacić 15k
2026-04-14 05:07:33
3
magilla29
Magilla :
OC powinno być na OSOBĘ, a nie na samochód, no ale ciągle żyjemy w systemie komunistycznym
2026-04-13 13:43:52
3
itizoo
iTizoo :
szkoda że tego nie widziałem miesiąc wcześniej, do zapłaty 9610 dziękuję
2026-04-13 20:29:04
1
marcinpieczonka128
Marcinex128 :
mi 8 nabiło za brak ubezpieczenia a auto warte max 2500
2026-04-13 03:15:16
1
yoii.o.o.o
Yoii :
kiedyś auto mogło stać bez kol bez oc i się nikt nie czepiał, ale jak jest wiecej biedaków i kraj biedny to robią takie gówna
2026-04-15 05:18:56
0
To see more videos from user @przedsiebiorczy_etat, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About