@cozmaediting12: Viața fără curent_ Nostalgie sau Realitate_ #creatorsearchinsights #silviuprigoana #foruyou #fyp #podcastclips #foryou #foryoupage

cozmaeditingai
cozmaeditingai
Open In TikTok:
Region: RO
Wednesday 15 April 2026 21:00:00 GMT
66616
4537
191
521

Music

Download

Comments

potassium605
Potassium :
Exact...abea așteptam să se ia curentul 🤣🤣. Tot ce zice ,zice perfect .😅💪👍👍
2026-04-16 03:23:37
76
cogi74
Cogi📁 :
mare dreptate are,eram bucuroși când se lua curentul 🤪,și la coadă ne ofeream cu placere ca ne întâlneam toți copii acolo, și ce mai ieșea 🤭, în fine eu cred ca am avut copilărie mult mai fericita față de copii din ziua de azi...dar nu toți vad asta
2026-04-16 10:01:07
48
dane.cuciurean
Dane.cuciurean :
bă....cel mai deștept om posibil....îmi place să-l ascult..dumnezeu să-l odihnească...
2026-04-16 08:39:58
68
adrianirimus283
Adrian Irimus283 :
căldura a fost, mîncare a fost și eram mult mai fericiți că acuma
2026-04-18 16:40:22
51
adina.moga0
Adina Moga :
la blocuri s a trait rau mai toti am suferit de reumatism
2026-04-16 05:20:45
9
valentinsma
Valentin S245 :
Un om inteligent !
2026-04-16 10:25:45
23
adrianstoica49
Adrian Stoica871 :
In fabrici, era cel mai fain, gagici etc
2026-04-16 09:32:38
12
univers.111
univers 1111@ :
un om care spune adevărul
2026-04-16 10:40:47
30
doru790
Doru :
D-zeu să-l odihnească! Un geniu!
2026-04-18 06:30:34
15
catalinbanu89
catalinbanu89 :
Toți aveam o tanti la gostat,noi o aveam pe tanti Lizica in Dr taberei.
2026-04-16 09:44:19
17
user6740368478837
user6740368478837 :
Nu a murit nimeni de foame, toata lumea avea serviciu, acea casa, mașina pleca in concediu. Acum ce sa zic am muncit peste 30 de ani și o pensie de 1500 cum să mă descurc ?
2026-04-18 19:04:39
15
petran963
Petran :
Dumnezeu să-l aiba in imparatia lui!!!🙏
2026-04-16 18:50:16
11
guesswho4706
GuessWho! :
Asta este adevărul adevărat!
2026-04-20 04:34:14
9
luciahuzmezan
Lucia Husmezan :
Dumnezeu să te odihnească în pace Prigoană,ai avut dreptate,așa era !!!!
2026-04-19 08:16:32
7
mariuscioclut
Marius Cioclut :
Are dreptate erau vremuri frumoase
2026-04-19 08:06:01
6
alexandru2696
Alexandru :
Msre adevar . Dumnezeu sa-l odihneasca . un om sincer
2026-04-16 12:40:15
9
vladudumitruflori
vladudumitruflori :
Mult adevărat grăiești Bravo omule Nu ca acum unde sintem
2026-04-16 08:17:09
9
costanta.dumitras
costanta dumitrascu :
un om realist, inteligent, Dumnezeu să îl odihnească
2026-04-18 05:04:54
6
petremitea8
Mitea petre :
Are dreptate omul
2026-04-16 14:10:20
5
ilieilie545
ilieilie545 :
Adevărat spune jur!
2026-04-16 23:13:18
5
tepes.vlad
Tepeș :
Avea dreptate Prigoana ...
2026-04-16 19:30:51
5
nicoleta.nita75
Nicoleta Nita :
Bravo 👍 era bine.Aveam tot ce-mi trebuia în casă.👌
2026-04-16 11:39:40
5
george.lapusneanu
🦂George Lapusneanu🦂 :
căldură si mancarea au fost restricționate de securitate!
2026-06-06 10:07:31
0
cristi.proscanu
Cristi Proscanu :
Mare adevăr și dreptate spunea acest om
2026-06-13 19:18:50
1
user038603826
user3488283130202 :
Are dreptate👌👌👌👌👌
2026-04-16 21:38:26
3
To see more videos from user @cozmaediting12, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About