@borsonline: Schobert Norbi Junior végig titkolta édesanyja betegségét a Nagy Duettben! Április 11-én Lengyel Johanna és Schobert Norbi Junior lettek az év legszórakoztatóbb párosa a Nagy Duettben. Norbikának ez nem volt könnyű időszak, a tanulás és a próbák mellett még édesanyja betegségével is meg kellett birkóznia. De erről nem beszélt a versenytársainak. #bors #nagyduett #rubintreka #schobertnorbijr
Ez nagyon jó megfogalmazás...... nagyon szép lelke van ennek a fiúnak.... példakép lehetne a korosztályának!Ritka normális fiatal, még az apja is tanulhatna tőle!🥰
2026-04-13 18:28:35
271
Bors :
Neked ki vagy mi adja a legnagyobb motivációt?
2026-04-13 18:16:34
6
🥰baby :
Nagyon intelligens fiú! Illedelmes jó nevelést kapott 🥰
2026-04-13 23:01:48
18
user76785336639228 :
Ők voltak a legjobbak, megérdemelten győztek.
2026-04-13 20:37:00
29
Rubint Réka :
Szeretlek❤️Győzni fogok én is❤️A JóIsten fogja a kezem🙏❤️
2026-04-17 09:38:18
7
Marcsi Hartyáni :
Szivből Gratulálok Norbi 🥰🍀❤️❤️
2026-04-13 23:41:54
1
lili :
Gratulálok kedves Norbi.
Réka neked teljes gyógyulást kívánok. kitartás.
2026-04-13 19:10:36
6
Alien♊️ :
Hatalmas lelke van ,Réka kívánom hogy sok erőd legyen,és ne add fel,itt mutatkozik meg a család ereje🥰ha egészség van mindened van🥰
2026-04-14 04:53:37
12
Gitta :
Gratulálok nektek 🥰🥰❤️
2026-04-13 18:56:45
4
Moncsi :
Fiaaaam❤️❤️❤️
2026-04-13 18:47:50
0
user7327642713966 :
Szülei büszkék lehetnek rá,értelmes jó lelkű gyerek!🥰
2026-04-16 19:05:39
6
Cili :
Gratulálok 🥰
2026-04-13 19:02:52
1
Andrea Schell :
gratulálok nektek ügyesek voltatok
2026-04-13 18:45:28
1
Csak én🙂 :
Nagyon jó család vagytok.Gyerekekre büszkék lehettek..ez a ti érdemetek.Super gyerekeitek vannak🥰🥰🥰🥰
2026-04-13 19:12:39
1
Eva Orban :
Gratulàlok! Nagyszerű gyerek Norbika!
2026-04-28 14:57:21
0
Németh Dezső 👀♥️💪🍀 :
Gratulálok,kitartàs az egèsz családnak.
2026-04-17 16:10:06
0
Ferenc Rottenberger :
egy igazi anya, Réka a jóisten áldjon meg titeket ❤️❤️❤️❤️
2026-04-25 10:34:40
0
Galamb Tamás :
majd sajnálom ha lesz időm
2026-04-13 21:08:42
15
Pipitér :
Anya a motivátorom.
2026-04-13 21:31:49
0
andreasusa4 :
nagyon büszke lehetsz magadra és a családodra is nagyon büszkevagyok
2026-04-15 09:35:21
0
hovirag :
Intelligens jó lelkű fèrfi 🥰🥰
2026-06-18 15:39:51
0
JuditMagdolnaMenyhart :
Nekem 4 gyerekem a motivációs motor!!!!
2026-05-05 15:16:58
0
Ilona :
Helyes fiú🥰
2026-06-20 05:13:28
0
Horváth Ibi999 :
Gratulálok nektek 👏👏😘😘
2026-04-13 18:59:36
0
To see more videos from user @borsonline, please go to the Tikwm
homepage.