nu man, nu iti faci rau tie..pur si simplu nu trebuie sa te intereseze ce face acel om cu ajutorul tau.
2026-04-14 06:58:11
28
Solamente yo :
Eu de câte ori am ajutat am avut de suferit și am plâns cu lacrimi fierbinți de fiecare dată indiferent ca era cineva cunoscut sau necunoscut și pe deasupra mai îmi mergea și rău și persoanele respective doreau tot timpul să le ajut așa ca mi am învățat lecția :nu mai ajut pe nimeni 😔😔😔😔
2026-04-14 10:56:57
11
Elena Popa Cipca :
Am ajuns la vorbele tale. Numai ajut pe nimeni cu nimic. Nu se merită. Respect maxim 🙏🙏🙏🙏
2026-04-14 07:27:53
23
i_onut05_ :
Nu e greșit să ajuți,e greșit să ai așteptări de la aceea persoană după ce ai ajutat-o
2026-04-15 15:38:55
14
Lacry Ld :
În momentul in care ajuți un om o faci pentru că vrei si o faci din suflet,odată ce ajuți pentru ca așa se naște din tine și nu ai așteptări nu ai de ce să suferi!!Suferi atunci când ajuți mai mult decât îți stă in mâini, te bagi in credite pentru alți,îți bagi prietena, prietenul sa stea in aceiași casă unde sta si nevasta sau soțul tău, situații asemănătoare in care ești conștient ca om de ce se poate întâmpla și asta nu e ajutor!Ajutor e sa ajuți un om care într-adevăr are nevoie de ajutor cand e într-o situație delicată, ajutor e sa ii dai o pâine unui om care nu are si sa nu aștepți sa iti mulțumească o viață chiar si daca mâine omul acela nu te salută pe drum nu sta să te gândești cât l-am ajutat pentru că binele făcut e comoară pentru sufletul nostru fă un bine si uită-l o sa ai mereu sufletul plin si împăcat ❣️
2026-04-15 08:55:12
3
Valerius :
mars..
2026-04-15 05:39:13
0
misi370 :
Nu nu asa se gandeste il ajuti si gata 💯🙏
2026-04-14 09:07:08
4
madalinoprescu637 :
Mare adevar spune Chelu....
2026-04-15 03:21:12
1
Allberrtttt :
Realitate maximă
2026-04-15 05:40:15
2
qaz :
adevărul adevărat
101%
2026-04-15 16:34:03
1
marcuadriana341 :
Din păcate asta-i adevărul !
2026-04-15 15:47:03
1
amicii :
Bine rău!
2026-04-14 20:48:25
2
R o b e r T :
adevarat zice
2026-04-15 13:13:04
1
marianapol277 :
Foarte adevărat
2026-04-15 21:08:46
1
Alicamica :
Asa este, dar gandirea asta nu este ok, ajuta si uita
2026-04-14 12:37:40
4
nicujijie0 :
Cat de bn zis👌👌👌👌👌
2026-04-14 03:28:44
3
Liviu Ano'n :
✨ Corect
2026-04-14 08:56:26
1
Nasturika :
Adevărat! 👏👏👏
2026-04-14 09:40:47
0
Englezu' :
Nu dai din ce ai dai din ce ești, să ajuți este strict o alegere. Fă bine tot timpul pt că ție îți faci bine ! N-ai cum să lași omul care îți cere o pâine,..să fim mai buni !
2026-04-15 03:35:47
1
CrzRazvan :
adevarat !
2026-05-20 10:12:23
0
Alex MarianV8 :
Ma.doare la basca.. am sa raman asa cum m-am născut.. Om bun cu suflet.. am ajutat si oamani care nu meritau, dar nu imi pare rau
2026-05-07 22:18:48
0
To see more videos from user @c.robert305, please go to the Tikwm
homepage.