Moda to nie tylko ubranie, ale sposób wyrażania siebie. To, że ktoś czegoś nie rozumie, nie znaczy, że to nie istnieje.
2026-04-14 14:11:23
30
Aldona :
Każdy ma prawo ubierać sie jak chce . Nie rozumiem tego typu komentarzy
2026-04-16 22:57:58
3
Maciej Singer :
ja czasami również narzekałem, ale nie w tak brzydki sposób. Natomiast, kiedy widziałem coś fajnego, to od razu pisałem, ze super 👌
2026-04-15 11:56:25
2
Mateusz_Giszka :
Gostek mi wyglada na geja❤️
2026-04-19 17:22:59
7
Tsa2211 :
Odpowiedzieć na krytykę bez jadu agresji i złośliwości a zamiast tego zachować zimną krew i merytoryka potrafią tylko ludzie o niezwykle silnym stabilnym poczuciu własnej wartości.
2026-06-16 10:05:21
1
Pavlo@72gosh :
Super wyglądasz pozdrawiam👍
2026-05-14 06:23:21
1
magida1970 :
O gustach się nie dyskutuje jak przysłowie mówi . Ja tam podziwiam twój styl ❤️
2026-05-03 23:38:55
1
yvonne :
Moda jest dla ludzi, i modą można się bawić, dlaczego nie, niestety nie wszyscy to lubią 👍🤗
2026-05-20 08:38:47
1
ScooterMan 2.0 :
dzięki za fajne wyjaśnienie które wcale nie było takie oczywiste przynajmniej dla mnie dziękuję
2026-06-12 10:28:49
1
kvvv :
Dla mnie Pan wygląda rewelacyjnie, masz rację ze wszystkim:) pozdrawiam cieplutko
2026-05-28 20:50:07
1
Anita :
Ubiór jest osobistym wyborem i sposobem na wyrażenie siebie.Jak to ładnie powiedziała Coco Chanel „Możesz kupić modę, ale musisz mieć styl”,a Tobie stylu nie brakuje.Tak trzymaj👌.Pozdrawiam👋
2026-04-14 15:05:24
11
konik :
Szarykruku. Bardzo mądrze mówisz. Pozdrawiam Cie.
2026-04-26 09:01:33
1
janka :
Ten krytykujący poprostu zazdrości Panu stylizacji cudownie że pokazuje Pan że można ubrać się inaczej . Mnie starej osobie bardzo podoba styl i te wszystkie stylizacje całej Waszej rodziny.Życzę dużo zadowolenia z tego co nagrywacie i nam pkazujecie.POZDRAWIAM
2026-04-14 21:33:45
6
Manieknrone89 :
Ooo, widziałem Cię wczoraj w teu stylowie. Pozdrawiam
2026-04-15 04:55:36
1
Monika Vinted :
Super styl pozdrawiam
2026-04-26 16:09:38
1
slawmaje :
Pięknie i mądrze powiedzianeb💪✌️
2026-04-16 08:48:03
3
Grazyna131063 :
Pozdrawiam 🌸
2026-04-15 07:43:34
2
Andżelika :
ma Pan niesamowite wyczucie stylu🌹🌹klasa 🌹🌹niesamowity gust,wspaniałe wyrażanie swojej osobowości🌹🌹🌹
2026-04-15 13:19:32
3
Anna Małgorzata :
w stu procentach ma Pan rację pozdrawiam
2026-04-14 14:32:44
6
Jacekbubu :
Nie ważne co kto ma na sobie, ważne to co się nosi w głowie😉 pozdrowienia😉
2026-04-15 18:31:39
1
Mirka Łoń :
Podziwiam Cię 👏 dla mnie to innego nie krytykuje ,tak trzymaj 👏
2026-04-23 23:55:51
1
Buki :
No ja bym nie założył ale mnie nie interesuje co tu zakładasz jeśli nikogo nie krzywdzisz jeśli się ty dobrze czujesz to co to kogoś interesuje jak ktoś komuś może mówić jak ma żyć
2026-05-30 18:06:48
1
Magda :
A ty to samo robisz
2026-04-25 08:47:22
1
🏝🏖Suchy szon☀️🌞 :
Mi się zawsze podoba.Chociaż wyròżniasz sie na ulicy.Swoim stylem ubierania , nie jesteś nudny.👍
2026-05-05 16:57:42
1
SoftVibesPL🇵🇱 :
Moda zawsze była formą wyrażania siebie. Jedni wybierają bezpiecznie, inni odważnie i to jest piękne. Świat byłby strasznie nudny, gdyby wszyscy wyglądali tak samo. Kolorowi ludzie robią go ciekawszym
2026-04-15 06:51:40
3
To see more videos from user @szarykruk78, please go to the Tikwm
homepage.