@wika_kursye8: Rekrutacja do liceum/techniku 2026! Oto co musisz wiedzieć! 😄 #e8 #rekrutacja #liceum #szkola #egzaminósmoklasisty

Wika | KursyE8
Wika | KursyE8
Open In TikTok:
Region: PL
Wednesday 15 April 2026 10:08:13 GMT
604167
45689
682
12165

Music

Download

Comments

pricesdihridernumber1
XaRoO :
dzięki, teraz ide płakać
2026-04-15 19:23:32
4580
sobik2119
Sobikk :
OD 14 DO 27 MAJA !!? JA NIE GOTOWY
2026-04-16 11:20:08
634
aga_nowacka200
Agnieszka Nowacka :
dostanę się do technikum z 65/80 pkt ?
2026-04-15 12:19:24
333
n_puzdrowska
niczka :
a co jak sie dostane do dwoch szkol?
2026-04-15 16:01:37
74
voidedkb1
liv :
140-150 git jak do liceum takiego dobrego ?
2026-04-15 14:35:37
26
mmiu.lokk8
милок :
dostanę się do liceum z 120-130 pkt?
2026-05-12 12:18:43
17
majaa11_
𝕄𝕒𝕛𝕒 :
A co zrobic jak dostanę się do 1 wyboru ale jednak będę chciała iść do 2?
2026-04-15 14:32:19
15
adi__..00
adi__..00 :
a ang się nie liczy??
2026-04-15 12:33:46
5
shocik_sigmaaa
IG:shocik_sigmaa :
proszę wyprostuj się 😭😭
2026-05-12 12:48:05
10
_rui_hotoke_
༺🥀Rui🥀༻ :
O kurde jest 13 a ja sie nie zglosilem do zadnej szkoly (wielkopolska)
2026-05-13 09:10:43
6
vi.prtsss
via :
2026-04-15 14:57:00
5
about.username
🪖 :
co jeśli dalej nie wiem gdzie chce iść
2026-04-15 13:45:19
37
mmakkk71
xwxx_mk :
Co jeśli zostanę bez niczego
2026-05-12 18:49:41
9
kooontoooo_
Olivia :
Do jakiego systemu mam wejść …
2026-05-11 11:16:18
9
cortexcvrs
axel ✦ :
jak sie nazywa ta strona?
2026-05-11 09:53:27
5
dzulozlodziej
Dzulo :
a jak sie zapisać do szkoly?
2026-05-11 12:16:21
5
x.yukkixae.x
𝓨𝓾𝓴𝓴𝓲_𝓧𝓪𝓮𝓷𝓲𝓽𝓱 :
ej a moze takie pytanie bo kazdy gada o liceach i technikum a jeśli chce isc do branżowej to moze tez zrobisz film co mamy zrobic, bo np ja patrze na rekrutacje do mojej szkoly ale mam tylko liceum i technikum i gdzie mam patrzec by zobaczyc za ile sie punktow moge dostac do tej szkoly ktorej chce i kiedy rekrutacja 🙏🏻😞
2026-05-05 05:58:47
6
itzz_music_guitar338
N_Guitar :
napewno na Podlasiu też jest już rekrutacja online ? bo ja nie jestem pewna
2026-04-15 15:14:22
5
nati_narbutt
𝒩🪽 :
Niestety też mogłaś dodać że nie we wszystkich szkołach obowiązuje ta rekrutacja internetowa
2026-04-15 13:53:45
7
basia5573
Basia :
czy za 3 lata wolontariatu dostanę tylko 3 pkt?
2026-04-15 13:34:15
7
la_ra575
Laura :
A jak to zrobić ???
2026-04-15 14:57:40
5
liloxzys2
Lili⭐️🪽 :
150 to dobrze?
2026-04-20 13:26:29
5
mgso11
siarczanek :
120/130 p. wystarczy do lo?
2026-04-15 14:21:18
7
adixon553
Adixon :
a można więcej niż 3 ?
2026-04-15 14:46:59
6
cpsmoon0
Antonn👻 :
130pkt git?
2026-04-15 11:40:36
7
To see more videos from user @wika_kursye8, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About