A co zrobic jak dostanę się do 1 wyboru ale jednak będę chciała iść do 2?
2026-04-15 14:32:19
15
adi__..00 :
a ang się nie liczy??
2026-04-15 12:33:46
5
IG:shocik_sigmaa :
proszę wyprostuj się 😭😭
2026-05-12 12:48:05
10
༺🥀Rui🥀༻ :
O kurde jest 13 a ja sie nie zglosilem do zadnej szkoly (wielkopolska)
2026-05-13 09:10:43
6
via :
2026-04-15 14:57:00
5
🪖 :
co jeśli dalej nie wiem gdzie chce iść
2026-04-15 13:45:19
37
xwxx_mk :
Co jeśli zostanę bez niczego
2026-05-12 18:49:41
9
Olivia :
Do jakiego systemu mam wejść …
2026-05-11 11:16:18
9
axel ✦ :
jak sie nazywa ta strona?
2026-05-11 09:53:27
5
Dzulo :
a jak sie zapisać do szkoly?
2026-05-11 12:16:21
5
𝓨𝓾𝓴𝓴𝓲_𝓧𝓪𝓮𝓷𝓲𝓽𝓱 :
ej a moze takie pytanie bo kazdy gada o liceach i technikum a jeśli chce isc do branżowej to moze tez zrobisz film co mamy zrobic, bo np ja patrze na rekrutacje do mojej szkoly ale mam tylko liceum i technikum i gdzie mam patrzec by zobaczyc za ile sie punktow moge dostac do tej szkoly ktorej chce i kiedy rekrutacja 🙏🏻😞
2026-05-05 05:58:47
6
N_Guitar :
napewno na Podlasiu też jest już rekrutacja online ? bo ja nie jestem pewna
2026-04-15 15:14:22
5
𝒩🪽 :
Niestety też mogłaś dodać że nie we wszystkich szkołach obowiązuje ta rekrutacja internetowa
2026-04-15 13:53:45
7
Basia :
czy za 3 lata wolontariatu dostanę tylko 3 pkt?
2026-04-15 13:34:15
7
Laura :
A jak to zrobić ???
2026-04-15 14:57:40
5
Lili⭐️🪽 :
150 to dobrze?
2026-04-20 13:26:29
5
siarczanek :
120/130 p. wystarczy do lo?
2026-04-15 14:21:18
7
Adixon :
a można więcej niż 3 ?
2026-04-15 14:46:59
6
Antonn👻 :
130pkt git?
2026-04-15 11:40:36
7
To see more videos from user @wika_kursye8, please go to the Tikwm
homepage.